Volkswagen CC 2015

Evidováno
145
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
121 340 km
Dovezeno (15 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 1 111 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 219 000 Kčmedián 270 000 Kčdo 300 000 Kč

Volkswagen CC ročníku 2015 má v ČR 145 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 139 vozů (95,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 10,3 % (15 vozů).

Ročník 201595,8 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu CC 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 6,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 % -
6 let94,1 % -
8 let92,5 % -
10 let91,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 130 kW (40,7 %), 2.0 Nafta 103 kW (24,1 %), 2.0 Nafta 110 kW (13,1 %).

Nejčastější barva je bílá (44,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 111 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 121 340 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 73 183 až 173 990 km. To odpovídá asi 11 031 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (10,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku11623,9 %
Brzdové zařízení9319,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8517,5 %
Identifikace vozidla7214,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6012,4 %
Výhledy5912,2 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
74×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
52×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
51×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
46×
5
V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1
22×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
15×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
14×
8
Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance.
Řízení · kód 2.4.1
13×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 191 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 130 kW5995,9 %290 000 Kč

Cenový odhad

219 000
od Kč
270 000
medián Kč
300 000
do Kč

Při nájezdu kolem 178 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km343 000 Kč
150 000 km296 000 Kč
200 000 km255 000 Kč
250 000 km223 000 Kč
300 000 km182 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen CC ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 270 000 Kč (při mediánovém nájezdu 177 704 km). Běžné rozpětí je od 219 000 do 300 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 389 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 190 005 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 343 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 182 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu CC 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,0 % · 9 vozidel
  • Jižní Korea20,0 % · 3 vozidla
  • Maďarsko6,7 % · 1 vozidlo
  • Polsko6,7 % · 1 vozidlo
  • Švédsko6,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha45,5 % · 506 prohlídek
  • Středočeský kraj27,5 % · 305 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,4 % · 293 prohlídek
  • ostatní0,6 % · 7 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá44,1 % · 64 vozidel
  • Černá24,8 % · 36 vozidel
  • Hnědá21,4 % · 31 vozidel
  • Šedá5,5 % · 8 vozidel
  • Modrá2,1 % · 3 vozidla
  • ostatní2,1 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
8,9 %
evidováno u 46 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 71,3 %EURO 6 · 27,9 %EURO 4 · 0,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 514 vozů Volkswagenu CC 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
88,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
69,3 %
vyvezeno 30,0 % · zaniklo 0,4 %

Jiné ročníky Volkswagenu CC

Proklepněte konkrétní Volkswagen CC 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.