Volkswagen Beetle 2012

Evidováno
164
Způsobilost na STK
96,5 %
Ø nájezd (medián)
98 988 km
Dovezeno (51 ks)
31 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 1 245 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 164 000 Kčmedián 191 614 Kčdo 220 000 Kč

Volkswagen Beetle ročníku 2012 má v ČR 164 vozů. V provozu jich zůstává 148 vozů (90,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 31,1 % (51 vozů).

Ročník 201296,5 %
Model celkem94,0 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Beetle 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 5,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,6 % -
6 let97,3 % -
8 let94,4 % -
10 let96,8 % -
12 let94,4 % -
14 let91,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 77 kW (59,1 %), 1.4 Benzín 118 kW (15,9 %), 2.0 Benzín 147 kW (11,6 %).

Nejčastější barva je bílá (34,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 245 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 94,0 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (93,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 98 988 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 59 107 až 140 680 km. To odpovídá asi 7 071 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (40,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku16324,3 %
Brzdové zařízení13319,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11717,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9814,6 %
Výhledy9514,2 %
Obtěžování okolí649,6 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
82×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
79×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
54×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
45×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
40×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
35×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
32×
8
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
24×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 308 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 77 kW9796,1 %170 156 Kč

Cenový odhad

164 000
od Kč
191 614
medián Kč
220 000
do Kč

Při nájezdu kolem 165 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km283 000 Kč
100 000 km232 000 Kč
150 000 km199 000 Kč
200 000 km164 000 Kč
250 000 km145 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Beetle ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 191 614 Kč (při mediánovém nájezdu 164 750 km). Běžné rozpětí je od 164 000 do 220 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 273 221 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 154 146 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 283 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 145 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Beetle 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo88,2 % · 45 vozidel
  • Itálie3,9 % · 2 vozidla
  • Lucembursko2,0 % · 1 vozidlo
  • Polsko2,0 % · 1 vozidlo
  • Slovensko2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha30,4 % · 378 prohlídek
  • Středočeský kraj29,1 % · 362 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,3 % · 191 prohlídek
  • ostatní25,2 % · 314 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá34,1 % · 56 vozidel
  • Červená13,4 % · 22 vozidel
  • Černá9,8 % · 16 vozidel
  • Červená základní9,8 % · 16 vozidel
  • Šedá6,7 % · 11 vozidel
  • ostatní26,2 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
33,3 %
evidováno u 151 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,1 %EURO 6 · 1,2 %EURO 4 · 0,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2012 patří u Beetle k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Beetle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Beetle 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.