Volkswagen Beetle 1998

Evidováno
154
Způsobilost na STK
92,3 %
Ø nájezd (medián)
192 690 km
Dovezeno (149 ks)
97 %

Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 1 705 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1998 Volkswagenu Beetle má v českých registrech 154 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu zůstává 88 vozů (57,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 149 vozů (96,8 %).

Ročník 199892,3 %
Model celkem94,0 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Beetle 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let90,6 % -
20 let92,2 % -
22 let84,2 % -
24 let87,2 % -
26 let93,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 85 kW (49,4 %), 1.9 Nafta 66 kW (39,0 %), 2.0 Benzín (5,2 %).

Barevně převládá červená-základní (20,1 %), druhá nejčastější je červená (16,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 705 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 92,3 %. Model jako celek dosahuje 94,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 192 690 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 148 739 až 240 984 km. To odpovídá asi 6 882 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,3 %), pak následují Ústecký kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (96,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 21032,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení86723,3 %
Brzdové zařízení85623,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3018,1 %
Řízení2215,9 %
Výhledy1333,6 %
Obtěžování okolí752,0 %
Identifikace vozidla581,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
447×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
307×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
259×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
243×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
230×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
174×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
135×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
132×

Motorizace ročníku 1998

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 85 kW7690,8 %–
1.9 Nafta 66 kW6094,5 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Beetle 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo40,9 % · 61 vozidel
  • Itálie2,0 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)2,0 % · 3 vozidla
  • Rakousko0,7 % · 1 vozidlo
  • Velká Británie0,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena53,7 % · 80 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,8 % · 269 prohlídek
  • Ústecký kraj14,7 % · 250 prohlídek
  • Jihočeský kraj8,7 % · 149 prohlídek
  • ostatní60,8 % · 1 037 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní20,1 % · 31 vozidel
  • Červená16,2 % · 25 vozidel
  • Černá13,0 % · 20 vozidel
  • Žlutá základní13,0 % · 20 vozidel
  • Modrá metalíza9,1 % · 14 vozidel
  • ostatní28,6 % · 44 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
48,7 %
evidováno u 113 vozů
Airbag
21,6 %
evidováno u 50 vozů
Katalyzátor
14,2 %
evidováno u 33 vozů
Klimatizace
11,6 %
evidováno u 27 vozů
Tažné zařízení
5,6 %
evidováno u 13 vozů
Pohon na plyn
5,6 %
evidováno u 13 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 31,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 82,4 %EURO 3 · 10,8 %EURO 1 · 5,4 %EURO 4 · 1,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1998 je mezi ročníky Beetle podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Volkswagenu Beetle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Beetle 1998

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.