Toyota Verso 2015

Evidováno
137
Způsobilost na STK
98,0 %
Ø nájezd (medián)
96 867 km
Dovezeno (10 ks)
7 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti, z 843 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 157 262 Kčmedián 171 394 Kčdo 218 872 Kč

Pro Toyotu Verso ročníku 2015 eviduje registr 137 vozů. Aktivně jezdí 132 vozů (96,4 %), dovoz tvoří 7,3 % ročníku (10 vozů).

Ročník 201598,0 %
Model celkem96,4 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Verso 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,0 %40 000 až 80 000 km
6 let97,8 %60 000 až 120 000 km
8 let96,0 %80 000 až 150 000 km
10 let96,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 108 kW (62,0 %), 1.6 Nafta 82 kW (29,9 %), 1.6 Benzín 97 kW (8,0 %).

Barevně převládá hnědá (29,9 %), druhá nejčastější je šedá (24,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 843 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 98,0 %. Model jako celek dosahuje 96,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 96 867 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 60 977 až 138 693 km. To odpovídá asi 8 806 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (36,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (7,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku24536,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17525,8 %
Brzdové zařízení16524,3 %
Výhledy9313,7 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
90×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
76×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
74×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
69×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
63×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
38×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
28×

Na co se zaměřit u ročníku 2015

Závady, které technici u Toyoty Verso 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1A1,65×
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1A1,44×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A1,38×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 141 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.112 let1 229
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.112 let116
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.112 let683

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P223742×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 526 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 108 kW8598,0 %255 589 Kč
1.6 Nafta 82 kW4198,0 %168 152 Kč

Cenový odhad

157 262
od Kč
171 394
medián Kč
218 872
do Kč

Při nájezdu kolem 179 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km220 000 Kč
150 000 km191 000 Kč
200 000 km159 000 Kč
250 000 km139 000 Kč
300 000 km110 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Toyota Verso ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 171 394 Kč (při mediánovém nájezdu 178 833 km). Běžné rozpětí je od 157 262 do 218 872 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 267 190 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 144 840 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 220 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 110 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Toyoty Verso 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko40,0 % · 4 vozidla
  • Belgie20,0 % · 2 vozidla
  • Německo20,0 % · 2 vozidla
  • Francie10,0 % · 1 vozidlo
  • Itálie10,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha36,9 % · 323 prohlídek
  • Středočeský kraj32,3 % · 283 prohlídek
  • Jihomoravský kraj30,7 % · 269 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Hnědá29,9 % · 41 vozidel
  • Šedá24,8 % · 34 vozidel
  • Bílá24,1 % · 33 vozidel
  • Červená11,7 % · 16 vozidel
  • Fialová5,1 % · 7 vozidel
  • ostatní4,4 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
43,2 %
evidováno u 196 vozů
ABS
9,0 %
evidováno u 41 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 54,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 52,8 %EURO 5 · 46,0 %EURO 4 · 0,8 %EURO 3 · 0,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Verso k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Toyoty Verso

Proklepněte konkrétní Toyotu Verso 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.