Kód motoru

Motor N47C16A

Kompletní recenze motoru N47C16A: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 82 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
82 kW
Výkon (112 k)
~1 598 cm³
Objem
4,4 l/100 km
Ø spotřeba
116 g/km
Ø CO₂
183 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 564 kg· Produkce 2014-2018· Ø stáří provozovaných vozidel 10,7 roku (medián 11 let)· Pořadí popularity #2064· Pořadí spolehlivosti #416 z 2 382
Evidováno
662
V provozu
584
Způsobilost na STK
97,4 %
STK kontrol
3 733

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 3 733 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

N47C16A je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 662 vozidel s tímto kódem - u značek BMW a Toyota.

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 1 598 cm³ a výkonu 82 kW (111 HP). Vyráběl se v letech 2014–2018.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let97,5 %359 kontrol
Stáří 4–7 let97,7 %2 577 kontrol
Stáří 8–12 let97,5 %2 167 kontrol
Stáří 13+ let2 kontroly · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km98,4 %1 717 kontrol
100 000–200 000 km97,2 %2 599 kontrol
200 000–300 000 km97,2 %710 kontrol
Nad 300 000 km69 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 3 733 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 97,4 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je nadprůměrná.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav30× (22,2 %)
Identifikace vozidla26× (19,3 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24× (17,8 %)
Obtěžování okolí23× (17,0 %)
Brzdové zařízení16× (11,9 %)

Na co se u tohoto motoru zaměřit

Závady, které technici u motoru N47C16A zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

ZávadaČastěji
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1A1,34×
Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1A1,3×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

10,0 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P2237136×P219517×P00BD13×P003610×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor N47C16A

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
6×
B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
B
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.9
4×

Vozidla s motorem N47C16A

Značka a modelPočet
Toyota Verso453
Toyota Auris113
Toyota Avensis85
Toyota Toyota Verso6
BMW Mini1
Toyota Auris 1.6 D-4d1
Toyota Auris Touring Sports1
Toyota Averso1
Toyota Verso D-4d1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru N47C16A podle modelu.

Značka a modelSTK
Toyota Verso97,3 %
Toyota Auris97,6 %
Toyota Avensis97,8 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód N47C16A nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Toyota Verso (2014–2018): 453 kusů
  • Toyota Auris (2015–2018): 113 kusů
  • Toyota Avensis (2015–2018): 85 kusů
  • Toyota Toyota Verso (2014–2017): 6 kusů
  • BMW Mini: 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 202 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2015 (66 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 460 vozidel s tímto motorem.

2015
2014 (43)2018 (5)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj103 vozidel
Hlavní město Praha97 vozidel
Jihomoravský kraj78 vozidel
Moravskoslezský kraj71 vozidel
Jihočeský kraj48 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem N47C16A podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod86 979 km
  • medián126 584 km
  • čtvrtina prohlídek nad175 085 km

Z 5 066 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20144330,2 %
20156621,2 %
20165923,7 %
2017296,9 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem N47C16A

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.