Toyota Celica 2000

Evidováno
140
Způsobilost na STK
93,3 %
Ø nájezd (medián)
179 794 km
Dovezeno (139 ks)
99 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 1 465 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 85 000 Kčmedián 110 000 Kčdo 129 990 Kč

Ročník 2000 Toyoty Celicy má v českých registrech 140 vozů. V provozu zůstává 98 vozů (70,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 139 vozů (99,3 %).

Ročník 200093,3 %
Model celkem91,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Celicy 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let86,7 % -
18 let89,9 % -
22 let91,7 % -
24 let88,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 105 kW (75,7 %), 1.8 Benzín (22,1 %), 1.8 Benzín+LPG 105 kW (2,1 %).

Barevně převládá černá (16,4 %), druhá nejčastější je šedá (14,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 465 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 93,3 %. Model jako celek dosahuje 91,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 179 794 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 144 353 až 221 954 km. To odpovídá asi 6 915 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (39,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (99,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku90935,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení62724,4 %
Brzdové zařízení51620,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1726,7 %
Řízení1315,1 %
Výhledy853,3 %
Obtěžování okolí662,6 %
Identifikace vozidla592,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
339×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
215×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
175×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
135×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
133×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
132×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
117×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
94×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 105 kW10693,3 %110 000 Kč

Cenový odhad

85 000
od Kč
110 000
medián Kč
129 990
do Kč

Při nájezdu kolem 185 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km154 000 Kč
150 000 km122 000 Kč
200 000 km105 000 Kč
250 000 km97 000 Kč
300 000 km81 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Toyota Celicy ročníku 2000 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 110 000 Kč (při mediánovém nájezdu 185 000 km). Běžné rozpětí je od 85 000 do 129 990 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 145 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 67 999 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 154 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 81 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Toyoty Celicy 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo23,0 % · 32 vozidel
  • Itálie20,1 % · 28 vozidel
  • Rakousko2,9 % · 4 vozidla
  • Belgie1,4 % · 2 vozidla
  • Francie1,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,8 % · 8 vozidel
  • země neurčena45,3 % · 63 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj17,1 % · 251 prohlídek
  • Jihomoravský kraj14,1 % · 207 prohlídek
  • Středočeský kraj12,0 % · 176 prohlídek
  • ostatní56,7 % · 831 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá16,4 % · 23 vozidel
  • Šedá14,3 % · 20 vozidel
  • Modrá metalíza11,4 % · 16 vozidel
  • Stříbrná metalíza11,4 % · 16 vozidel
  • Červená základní10,7 % · 15 vozidel
  • ostatní35,7 % · 50 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
48,8 %
evidováno u 105 vozů
Airbag
18,1 %
evidováno u 39 vozů
Katalyzátor
13,0 %
evidováno u 28 vozů
Klimatizace
10,7 %
evidováno u 23 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 41,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 89,9 %EURO 2 · 7,9 %EURO 5 · 1,1 %EURO 4 · 1,1 %

Jiné ročníky Toyoty Celicy

Proklepněte konkrétní Toyotu Celicu 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.