Seat Ateca 2017

2.0 Nafta 140 kW

Kód motoru: DFH · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
140 kW
Výkon (190 k)
~2 000 cm³
Objem
5,3 l/100 km
Ø spotřeba
135 g/km
Ø CO₂
212 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 592 kg· rozvor 2 628 mm· délka 4 372 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
47
V provozu
44
Způsobilost na STK
94,5 %
STK kontrol
182

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 182 prohlídek)

Cenový odhadod 370 762 Kčmedián 384 900 Kčdo 401 175 Kč

Čtvrtá nejpočetnější motorizace u Seatu Atecy ročníku 2017 je 2.0 Nafta 140 kW - registr eviduje 47 vozů (16,1 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem DFH (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace94,5 %
Ročník celkem97,6 %
Model celkem97,7 %
Značka celkem93,9 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,9 %
100-200 000 km90,6 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,5 % (182 prohlídek), tedy o 3,1 procentního bodu pod průměrem mezi motory ročníku 2017 (ročník průměrně 97,6 %).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.6 Nafta 85 kW (97,4 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,0 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 302 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 47 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

DFH
95,7 %45 ks
1Y
2,1 %1 ks
ALM
2,1 %1 ks

Další motorizace Seatu Atecy 2017

Cenový odhad

370 762
od Kč
384 900
medián Kč
401 175
do Kč

Při nájezdu kolem 167 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km497 000 Kč
100 000 km438 000 Kč
150 000 km395 000 Kč
200 000 km348 000 Kč
250 000 km314 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 384 900 Kč (při typickém nájezdu 166 890 km). Běžné rozmezí je 370 762–401 175 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2017 (359 000 Kč) je tato motorizace o 7 % výše.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 497 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 314 000 Kč.

Doporučení

V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Seatu Atecy

Proklepněte konkrétní Seat Atecu 2017 2.0 Nafta 140 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.