Renault Koleos 2011
2.0 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 1 319 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 119 000 Kčmedián 125 528 Kčdo 145 920 Kč
První nejpočetnější motorizace u Renaultu Koleosu ročníku 2011 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 155 vozů (83,3 % z celkového ročníku).
Jde o 2.0 dCi M9R z rodiny Renault M9R.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,3 % |
| 100-200 000 km | 94,7 % |
| 200-300 000 km | 92,5 % |
| nad 300 000 km | 95,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (1 319 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu) mezi motory ročníku 2011 (ročník průměrně 94,5 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 2.0 Nafta 127 kW (90,4 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,77× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,26× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 14 let | 747 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 14 let | 347 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 155 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 170 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 197 000 Kč |
| 100 000 km | 160 000 Kč |
| 150 000 km | 135 000 Kč |
| 200 000 km | 113 000 Kč |
| 250 000 km | 100 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 125 528 Kč (při typickém nájezdu 169 830 km). Běžné rozmezí je 119 000–145 920 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2011 (125 000 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 197 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 100 000 Kč.