Peugeot Rifter 2022

Evidováno
125
Způsobilost na STK
98,1 %
Ø nájezd (medián)
61 832 km
Dovezeno (1 ks)
1 %

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti, z 272 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 314 293 Kčmedián 345 101 Kčdo 389 096 Kč

Peugeot Rifter ročníku 2022 má v ČR 125 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 119 vozů (95,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 0,8 % (1 vůz).

Ročník 202298,1 %
Model celkem96,0 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu Rifteru 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 96 kW (46,4 %), 1.5 Nafta 75 kW (36,0 %), 1.2 Benzín 96 kW (11,2 %).

Nejčastější barva je bílá (52,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 272 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,1 %. Model jako celek dosahuje 96,0 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (94,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 61 832 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 36 282 až 90 181 km. To odpovídá asi 15 458 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (43,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (0,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
12×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
7×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
5×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
6
Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí.
Výhledy · kód 3.5.1.1
3×
7
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
2×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 96 kW5899,1 %362 100 Kč
1.5 Nafta 75 kW4597,0 %329 450 Kč

Cenový odhad

314 293
od Kč
345 101
medián Kč
389 096
do Kč

Při nájezdu kolem 106 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km415 000 Kč
100 000 km359 000 Kč
150 000 km301 000 Kč
200 000 km259 000 Kč
250 000 km219 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot Rifteru ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 345 101 Kč (při mediánovém nájezdu 105 849 km). Běžné rozpětí je od 314 293 do 389 096 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 425 602 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 299 990 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 415 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 219 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu Rifteru 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo100,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha30,9 % · 84 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,7 % · 59 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj18,4 % · 50 prohlídek
  • ostatní29,0 % · 79 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá52,8 % · 66 vozidel
  • Šedá26,4 % · 33 vozidel
  • Hnědá14,4 % · 18 vozidel
  • Modrá6,4 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
48,5 %
evidováno u 287 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 88,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 592 vozů Peugeotu Rifteru 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
62,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,4 %
vyvezeno 9,5 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Rifteru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu Rifteru

Proklepněte konkrétní Peugeot Rifter 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.