Peugeot Rifter 2018

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 52 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
52
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
70 053 km
Dovezeno (8 ks)
15 %

Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 207 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 260 000 Kčmedián 282 438 Kčdo 329 000 Kč

Peugeot Rifter ročníku 2018 má v ČR 52 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 51 vozů (98,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 15,4 % (8 vozů).

Ročník 201893,6 %
Model celkem96,0 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu Rifteru 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 3,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 % -
6 let94,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 96 kW (46,2 %), 1.5 Nafta 75 kW (46,2 %), 1.2 Benzín 81 kW (7,7 %).

Barevně převládá šedá (28,8 %), druhá nejčastější je modrá (28,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 207 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 96,0 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 43,2 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 70 053 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 38 063 až 108 980 km. To odpovídá asi 8 757 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (35,8 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
17×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
16×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
13×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
13×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
9×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
8×
7
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
5×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
5×

Cenový odhad

260 000
od Kč
282 438
medián Kč
329 000
do Kč

Při nájezdu kolem 124 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km348 000 Kč
100 000 km307 000 Kč
150 000 km262 000 Kč
200 000 km228 000 Kč
250 000 km203 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot Rifteru ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 282 438 Kč (při mediánovém nájezdu 124 415 km). Běžné rozpětí je od 260 000 do 329 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 339 301 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 222 609 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 348 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 203 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu Rifteru 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo75,0 % · 6 vozidel
  • Maďarsko25,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha35,8 % · 87 prohlídek
  • Jihomoravský kraj35,0 % · 85 prohlídek
  • Středočeský kraj29,2 % · 71 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá28,3 % · 15 vozidel
  • Šedá28,3 % · 15 vozidel
  • Bílá18,9 % · 10 vozidel
  • Hnědá18,9 % · 10 vozidel
  • Červená5,7 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
43,5 %
evidováno u 94 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 57,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,2 %EURO 1 · 0,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 je mezi ročníky Rifteru podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Peugeotu Rifteru

Proklepněte konkrétní Peugeot Rifter 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.