Mercedes-Benz Viano Cdi 2011

Evidováno
68
Způsobilost na STK
94,8 %
Ø nájezd (medián)
244 959 km
Dovezeno (40 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 562 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2011 Mercedes-Benz Viano Cdi má v českých registrech 68 vozů. V provozu zůstává 60 vozů (88,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 40 vozů (58,8 %).

Ročník 201194,8 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Viano Cdi 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let97,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 120 kW (52,9 %), 3.0 Nafta 165 kW (47,1 %).

Barevně převládá šedá (22,1 %), druhá nejčastější je černá (16,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 562 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 244 959 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 184 403 až 311 200 km. To odpovídá asi 16 331 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,0 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (58,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy5734,5 %
Brzdové zařízení5633,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5231,5 %

Nejčastější závady STK

1
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
23×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
23×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
21×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
19×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
14×
6
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1
12×
7
Netěsnost převodky řízení.
Řízení · kód 2.1.1.5.1
11×
8
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
10×

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Viano Cdi 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,5 % · 29 vozidel
  • Itálie10,0 % · 4 vozidla
  • Švýcarsko7,5 % · 3 vozidla
  • Francie2,5 % · 1 vozidlo
  • Rakousko2,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha12,5 % · 70 prohlídek
  • Středočeský kraj5,9 % · 33 prohlídek
  • Plzeňský kraj5,2 % · 29 prohlídek
  • ostatní76,5 % · 430 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá22,1 % · 15 vozidel
  • Černá16,2 % · 11 vozidel
  • Šedá metalíza14,7 % · 10 vozidel
  • Hnědá metalíza10,3 % · 7 vozidel
  • Hnědá pastel7,4 % · 5 vozidel
  • ostatní29,4 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
58,8 %
evidováno u 107 vozů
ABS
25,8 %
evidováno u 47 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,7 %EURO 4 · 2,2 %EURO 6 · 1,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Viano Cdi

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Viano Cdi 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.