Mazda Demio 2001

Evidováno
128
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
145 922 km
Dovezeno (97 ks)
76 %

Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 1 068 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mazdu Demio ročníku 2001 eviduje registr 128 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 34 vozů (26,6 %), dovoz tvoří 75,8 % ročníku (97 vozů).

Ročník 200192,1 %
Model celkem91,9 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy Demio 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let76,6 % -
16 let92,3 % -
18 let90,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 46 kW (50,8 %), 1.5 Benzín 55 kW (49,2 %).

Barevně převládá modrá-metal (21,9 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (14,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 068 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 91,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 145 922 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 112 295 až 183 719 km. To odpovídá asi 5 837 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,9 %), pak následují Jihočeský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 54042,0 %
Brzdové zařízení83222,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení58516,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3248,8 %
Výhledy1704,6 %
Řízení1614,4 %
Identifikace vozidla551,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
615×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
381×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
312×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
169×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
161×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
159×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
149×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
120×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 46 kW6592,1 %–
1.5 Benzín 55 kW6392,3 %–

Z registru vozidel

Složení Mazdy Demio 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo20,6 % · 20 vozidel
  • Rakousko16,5 % · 16 vozidel
  • Itálie15,5 % · 15 vozidel
  • Francie3,1 % · 3 vozidla
  • Belgie1,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena43,3 % · 42 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj22,0 % · 235 prohlídek
  • Jihočeský kraj18,4 % · 197 prohlídek
  • Středočeský kraj14,7 % · 157 prohlídek
  • ostatní44,9 % · 479 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza21,9 % · 28 vozidel
  • Stříbrná metalíza14,8 % · 19 vozidel
  • Červená základní11,7 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza8,6 % · 11 vozidel
  • Stříbrná7,0 % · 9 vozidel
  • ostatní35,9 % · 46 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
29,5 %
evidováno u 66 vozů
Airbag
24,6 %
evidováno u 55 vozů
Tažné zařízení
22,8 %
evidováno u 51 vozů
Katalyzátor
14,3 %
evidováno u 32 vozů
Klimatizace
5,8 %
evidováno u 13 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 12,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 85,2 %EURO 2 · 14,8 %

Jiné ročníky Mazdy Demio

Proklepněte konkrétní Mazdu Demio 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.