Land Rover Range Rover Sport 2005
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 773 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Land Rover Range Rover Sport ročníku 2005 eviduje registr 81 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. Aktivně jezdí 40 vozů (49,4 %), dovoz tvoří 29,6 % ročníku (24 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.7 Nafta 140 kW (59,3 %), 4.2 Benzín 287 kW (19,8 %), 4.4 Benzín 220 kW (11,1 %).
Barevně převládá černá-metal (16,0 %), druhá nejčastější je zelená-metal (13,6 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 773 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 95,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 196 151 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 128 661 až 254 742 km. To odpovídá asi 9 341 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (41,0 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 221 | 48,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 113 | 24,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 62 | 13,6 % |
| Brzdové zařízení | 61 | 13,3 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2005
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.7 Nafta 140 kW | 48 | 94,6 % | 125 000 Kč |
Z registru vozidel
Složení Land Rover Range Rover Sportu 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie29,2 % · 7 vozidel
- Francie8,3 % · 2 vozidla
- Kanada4,2 % · 1 vozidlo
- Německo4,2 % · 1 vozidlo
- Německo (NDR)4,2 % · 1 vozidlo
- ostatní země8,3 % · 2 vozidla
- země neurčena41,7 % · 10 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha19,1 % · 148 prohlídek
- Středočeský kraj15,5 % · 120 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,0 % · 93 prohlídek
- ostatní53,3 % · 412 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá metalíza16,0 % · 13 vozidel
- Zelená metalíza13,6 % · 11 vozidel
- Modrá metalíza11,1 % · 9 vozidel
- Oranžová metalíza11,1 % · 9 vozidel
- Černá9,9 % · 8 vozidel
- ostatní38,3 % · 31 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 20,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Land Rover Range Rover Sport 2005
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.