Kia Shuma 1999

Evidováno
196
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
146 667 km
Dovezeno (131 ks)
67 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,8 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 879 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 19,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Kii Shumu ročníku 1999 eviduje registr 196 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 26 vozů (13,3 %), dovoz tvoří 66,8 % ročníku (131 vozů).

Ročník 199992,1 %
Model celkem90,5 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Shumy 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let85,3 % -
12 let85,9 % -
14 let87,3 % -
16 let93,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 65 kW (68,9 %), 1.8 Benzín 81 kW (25,0 %), 1.5 Benzín+LPG 65 kW (6,1 %).

Barevně převládá modrá-metal (16,8 %), druhá nejčastější je zelená-metal (15,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 879 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 90,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,8 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 146 667 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 117 744 až 175 945 km. To odpovídá asi 5 432 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,0 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (66,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku59238,1 %
Brzdové zařízení39525,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení30919,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav17311,1 %
Řízení835,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
239×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
109×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
108×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
89×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
85×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
81×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
72×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
68×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 65 kW13593,6 %–
1.8 Benzín 81 kW4989,9 %–

Z registru vozidel

Složení Kie Shumy 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo13,0 % · 17 vozidel
  • Německo (NDR)1,5 % · 2 vozidla
  • Itálie0,8 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena84,0 % · 110 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj13,3 % · 117 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,2 % · 116 prohlídek
  • Ústecký kraj10,5 % · 92 prohlídek
  • ostatní63,0 % · 554 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza16,8 % · 33 vozidel
  • Zelená metalíza15,3 % · 30 vozidel
  • Červená základní13,8 % · 27 vozidel
  • Šedá metalíza10,7 % · 21 vozidel
  • Červená metalíza8,7 % · 17 vozidel
  • ostatní34,7 % · 68 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
54,5 %
evidováno u 114 vozů
Airbag
51,2 %
evidováno u 107 vozů
Katalyzátor
35,9 %
evidováno u 75 vozů
Tažné zařízení
23,0 %
evidováno u 48 vozů
Klimatizace
11,0 %
evidováno u 23 vozů
Pohon na plyn
5,7 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1999 patří u Shumy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Kie Shumy

Proklepněte konkrétní Kii Shumu 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.