Kia Shuma 2001

Evidováno
92
Způsobilost na STK
88,9 %
Ø nájezd (medián)
125 257 km
Dovezeno (50 ks)
54 %

Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 3,5 % (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti, z 566 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Kii Shumu ročníku 2001 eviduje registr 92 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 18 vozů (19,6 %), dovoz tvoří 54,3 % ročníku (50 vozů).

Ročník 200188,9 %
Model celkem90,5 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Shumy 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let82,0 % -
10 let82,5 % -
12 let85,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 65 kW (55,4 %), 1.8 Benzín 81 kW (15,2 %), 1.6 Benzín 74 kW (10,9 %).

Barevně převládá červená-základní (21,7 %), druhá nejčastější je modrá-metal (13,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 566 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 88,9 %. Model jako celek dosahuje 90,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 88,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 3,5 % ze všech prohlídek (celkem 9,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2000 (90,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 125 257 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 97 837 až 155 043 km. To odpovídá asi 5 010 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (59,3 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (54,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku59738,8 %
Brzdové zařízení41927,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení28518,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav15510,1 %
Řízení825,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
221×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
133×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
132×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
105×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
97×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
68×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
66×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
61×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 65 kW5189,1 %–

Z registru vozidel

Složení Kie Shumy 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo30,0 % · 15 vozidel
  • Německo (NDR)2,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena68,0 % · 34 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj37,3 % · 211 prohlídek
  • Ústecký kraj13,6 % · 77 prohlídek
  • Středočeský kraj12,0 % · 68 prohlídek
  • ostatní37,1 % · 210 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní21,7 % · 20 vozidel
  • Modrá metalíza13,0 % · 12 vozidel
  • Šedá metalíza10,9 % · 10 vozidel
  • Zelená metalíza10,9 % · 10 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,6 % · 7 vozidel
  • ostatní35,9 % · 33 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
45,8 %
evidováno u 54 vozů
Airbag
44,1 %
evidováno u 52 vozů
ABS
39,0 %
evidováno u 46 vozů
Tažné zařízení
28,0 %
evidováno u 33 vozů
Klimatizace
8,5 %
evidováno u 10 vozů
Pohon na plyn
8,5 %
evidováno u 10 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 66,7 %EURO 3 · 33,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2001 je mezi ročníky Shumy podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Kie Shumy

Proklepněte konkrétní Kii Shumu 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.