Kia Rio 2020

Evidováno
158
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
32 061 km
Dovezeno (2 ks)
1 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 507 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 199 800 Kčmedián 225 432 Kčdo 251 368 Kč

V roce 2020 eviduje registr Kie Rio 158 vozů. V provozu jich zůstává 147 vozů (93,0 %); ze zahraničí dovezeno 2 vozy (1,3 %).

Ročník 202097,2 %
Model celkem94,0 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Rio 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 0,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 %20 000 až 50 000 km
6 let97,8 %30 000 až 70 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 62 kW (83,5 %), 1.4 Benzín 73 kW (14,6 %), 1.0 Benzín 74 kW (1,9 %).

Nejčastější barva je bílá (42,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 507 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 94,0 %, tento ročník je tedy o 3,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 52,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 32 061 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 16 497 až 55 317 km. To odpovídá asi 5 344 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (1,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
11×
3
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
6×
5
Vozidlo je vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Identifikace vozidla · kód 0.3.3
6×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
5×
7
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
3×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 922 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 62 kW13296,9 %218 880 Kč

Cenový odhad

199 800
od Kč
225 432
medián Kč
251 368
do Kč

Při nájezdu kolem 71 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km266 000 Kč
50 000 km247 000 Kč
75 000 km225 000 Kč
100 000 km213 000 Kč
125 000 km200 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Rio ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 225 432 Kč (při mediánovém nájezdu 70 547 km). Běžné rozpětí je od 199 800 do 251 368 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 265 796 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 171 070 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 266 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 200 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Rio 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Slovensko50,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena50,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj32,1 % · 163 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,8 % · 136 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj25,0 % · 127 prohlídek
  • ostatní16,0 % · 81 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá42,4 % · 67 vozidel
  • Červená25,3 % · 40 vozidel
  • Modrá12,7 % · 20 vozidel
  • Šedá7,6 % · 12 vozidel
  • Hnědá7,0 % · 11 vozidel
  • ostatní5,1 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
10,4 %
evidováno u 120 vozů
Tažné zařízení
5,5 %
evidováno u 64 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,2 %EURO 5 · 0,5 %EURO 3 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 155 vozů Kie Rio 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
75,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
60,5 %
vyvezeno 36,2 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2020 patří u Rio k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Kie Rio

Proklepněte konkrétní Kii Rio 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.