Kia Rio 2013

Evidováno
132
Způsobilost na STK
94,4 %
Ø nájezd (medián)
67 913 km
Dovezeno (14 ks)
11 %

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti, z 965 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 99 995 Kčmedián 120 459 Kčdo 134 300 Kč

Kia Rio ročníku 2013 má v ČR 132 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 129 vozů (97,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 10,6 % (14 vozů).

Ročník 201394,3 %
Model celkem94,0 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Rio 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 13,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,9 %20 000 až 50 000 km
6 let96,6 %30 000 až 70 000 km
8 let95,0 %40 000 až 90 000 km
10 let90,3 %50 000 až 110 000 km
12 let85,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 62 kW (68,9 %), 1.4 Benzín 80 kW (22,7 %), 1.2 Benzín+LPG 62 kW (3,0 %).

Barevně převládá červená-metal (24,2 %), druhá nejčastější je bílá (21,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 965 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 94,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 67 913 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 788 až 103 966 km. To odpovídá asi 5 224 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (34,2 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Podíl dovozů (10,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37326,0 %
Podvozek a části připevněné k podvozku33923,6 %
Brzdové zařízení25417,7 %
Výhledy1077,5 %
Obtěžování okolí966,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav926,4 %
Řízení886,1 %
Identifikace vozidla866,0 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
156×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
115×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
114×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
112×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
96×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
77×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
53×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
52×

Na co se zaměřit u ročníku 2013

Závady, které technici u Kie Rio 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B2,18×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 118 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.212 let282
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.114 let1 856
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.114 let1 644
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.116 let2 730
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.116 let530

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 596 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 62 kW9195,3 %109 999 Kč

Cenový odhad

99 995
od Kč
120 459
medián Kč
134 300
do Kč

Při nájezdu kolem 120 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km153 000 Kč
100 000 km128 000 Kč
150 000 km110 000 Kč
200 000 km90 000 Kč
250 000 km70 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Rio ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 120 459 Kč (při mediánovém nájezdu 120 000 km). Běžné rozpětí je od 99 995 do 134 300 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 150 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 86 727 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 153 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 70 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Rio 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo78,6 % · 11 vozidel
  • Francie7,1 % · 1 vozidlo
  • Rakousko7,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena7,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj34,2 % · 360 prohlídek
  • Středočeský kraj33,6 % · 354 prohlídek
  • Hlavní město Praha32,3 % · 340 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená metalíza24,2 % · 32 vozidel
  • Bílá21,2 % · 28 vozidel
  • Hnědá metalíza11,4 % · 15 vozidel
  • Červená9,8 % · 13 vozidel
  • Šedá6,1 % · 8 vozidel
  • ostatní27,3 % · 36 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
40,1 %
evidováno u 216 vozů
Tažné zařízení
9,6 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 36,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,0 %EURO 6 · 1,5 %EURO 4 · 0,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 539 vozů Kie Rio 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
31,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
77,6 %
vyvezeno 20,2 % · zaniklo 1,9 %

Jiné ročníky Kie Rio

Proklepněte konkrétní Kii Rio 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.