Fiat Tempra 1996

Evidováno
174
Způsobilost na STK
93,5 %
Ø nájezd (medián)
165 240 km
Dovezeno (154 ks)
89 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti, z 584 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Fiat Tempru ročníku 1996 eviduje registr 174 vozů. Aktivně jezdí 30 vozů (17,2 %), dovoz tvoří 88,5 % ročníku (154 vozů).

Ročník 199693,5 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Tempry 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let84,3 % -
16 let88,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (28,7 %), 1.9 Nafta (28,7 %), 1.9 Nafta 66 kW (11,5 %).

Barevně převládá bílá (17,8 %), druhá nejčastější je červená-metal (17,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 584 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 93,5 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 165 240 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 124 887 až 202 397 km. To odpovídá asi 5 508 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (54,0 %), pak následují Královéhradecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (88,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku47242,3 %
Brzdové zařízení28325,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení15213,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13211,8 %
Řízení776,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
185×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
89×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
85×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
69×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
62×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
47×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
44×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
44×

Z registru vozidel

Složení Fiatu Tempry 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko3,2 % · 5 vozidel
  • Itálie2,6 % · 4 vozidla
  • Německo2,6 % · 4 vozidla
  • země neurčena91,6 % · 141 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj25,5 % · 149 prohlídek
  • Královéhradecký kraj11,6 % · 68 prohlídek
  • Středočeský kraj10,1 % · 59 prohlídek
  • ostatní52,7 % · 308 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá17,8 % · 31 vozidel
  • Červená metalíza17,2 % · 30 vozidel
  • Šedá metalíza14,4 % · 25 vozidel
  • Modrá metalíza10,3 % · 18 vozidel
  • Zelená metalíza10,3 % · 18 vozidel
  • ostatní29,9 % · 52 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
43,4 %
evidováno u 82 vozů
Tažné zařízení
30,2 %
evidováno u 57 vozů
Katalyzátor
22,2 %
evidováno u 42 vozů
Airbag
21,7 %
evidováno u 41 vozů
Klimatizace
9,0 %
evidováno u 17 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 60,0 %EURO 1 · 40,0 %

Jiné ročníky Fiatu Tempry

Proklepněte konkrétní Fiat Tempru 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.