Fiat Tempra 1994
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 1 252 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1994 Fiatu Tempry má v českých registrech 538 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 57 vozů (10,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 344 vozů (63,9 %).
Jak ročník stárne
Fiatu Tempry 1994 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 16 let | 91,4 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (33,6 %), 1.9 Nafta (29,7 %), 1.4 Benzín (9,9 %).
Barevně převládá bílá (15,1 %), druhá nejčastější je zelená-metal (14,1 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 252 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 92,7 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1993 (94,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 153 496 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 581 až 186 556 km. To odpovídá asi 4 797 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (40,6 %), pak následují Jihočeský kraj a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (63,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 552 | 42,6 % |
| Brzdové zařízení | 344 | 26,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 171 | 13,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 132 | 10,2 % |
| Řízení | 98 | 7,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fiatu Tempry 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo2,0 % · 7 vozidel
- Itálie0,9 % · 3 vozidla
- Rakousko0,9 % · 3 vozidla
- Nizozemsko0,3 % · 1 vozidlo
- země neurčena95,9 % · 330 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj9,2 % · 115 prohlídek
- Jihočeský kraj7,9 % · 99 prohlídek
- Středočeský kraj5,5 % · 69 prohlídek
- ostatní77,4 % · 969 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá15,1 % · 81 vozidel
- Zelená metalíza14,1 % · 76 vozidel
- Šedá metalíza12,5 % · 67 vozidel
- Modrá metalíza10,2 % · 55 vozidel
- Červená metalíza9,3 % · 50 vozidel
- ostatní38,8 % · 209 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 0,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 551 vozů Fiatu Tempry 1994 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1994 je mezi ročníky Tempry podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Fiat Tempru 1994
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.