Fiat Tempra 1992

Evidováno
1 785
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
155 441 km
Dovezeno (946 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 3 091 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 35,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1992 eviduje registr Fiatu Tempry 1 785 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 215 vozů (12,0 %); ze zahraničí dovezeno 946 vozů (53,0 %).

Ročník 199295,5 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Tempry 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let79,9 % -
20 let81,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (50,3 %), 1.9 Nafta (27,9 %), 2.0 Benzín (10,0 %).

Barevně převládá šedá-metal (15,6 %), druhá nejčastější je bílá (13,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 091 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 155 441 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 117 228 až 189 418 km. To odpovídá asi 4 572 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (53,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku56641,2 %
Brzdové zařízení34224,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav18113,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení16011,6 %
Řízení1259,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
208×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
125×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
120×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
89×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
67×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
65×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
58×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
54×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 57 kW4491,0 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Tempry 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie0,2 % · 2 vozidla
  • Rakousko0,2 % · 2 vozidla
  • Německo0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,5 % · 941 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj4,5 % · 140 prohlídek
  • Jihomoravský kraj3,1 % · 95 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj2,8 % · 86 prohlídek
  • ostatní89,6 % · 2 770 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza15,6 % · 278 vozidel
  • Bílá13,6 % · 243 vozidel
  • Červená metalíza10,1 % · 180 vozidel
  • Modrá metalíza9,8 % · 175 vozidel
  • Zelená metalíza7,6 % · 135 vozidel
  • ostatní43,4 % · 774 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
34,9 %
evidováno u 618 vozů
Tažné zařízení
31,8 %
evidováno u 562 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 763 vozů Fiatu Tempry 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
12,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
12,3 %
vyvezeno 0,7 % · zaniklo 84,0 %

Jiné ročníky Fiatu Tempry

Proklepněte konkrétní Fiat Tempru 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.