Fiat Sedici 2011

Evidováno
60
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
121 502 km
Dovezeno (16 ks)
27 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 476 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 89 000 Kčmedián 108 486 Kčdo 129 334 Kč

Ročník 2011 Fiatu Sedici má v českých registrech 60 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 52 vozů (86,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 16 vozů (26,7 %).

Ročník 201195,0 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Sedici 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let93,3 % -
14 let94,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 88 kW (68,3 %), 2.0 Nafta 99 kW (18,3 %), 1.6 Benzín+LPG 88 kW (13,3 %).

Barevně převládá šedá-metal (26,7 %), druhá nejčastější je červená (15,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 476 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 121 502 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 86 143 až 162 867 km. To odpovídá asi 8 100 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku22833,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19328,4 %
Brzdové zařízení10715,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9614,1 %
Výhledy558,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
83×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
80×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
77×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
53×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
38×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
31×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
28×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
25×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 88 kW4195,4 %129 900 Kč

Cenový odhad

89 000
od Kč
108 486
medián Kč
129 334
do Kč

Při nájezdu kolem 170 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km187 000 Kč
100 000 km143 000 Kč
150 000 km119 000 Kč
200 000 km94 000 Kč
250 000 km81 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Sedici ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 108 486 Kč (při mediánovém nájezdu 170 245 km). Běžné rozpětí je od 89 000 do 129 334 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 144 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 70 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 187 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 81 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Sedici 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie43,8 % · 7 vozidel
  • Německo37,5 % · 6 vozidel
  • Rakousko18,8 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj23,3 % · 111 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj19,1 % · 91 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,3 % · 73 prohlídek
  • ostatní42,2 % · 201 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza26,7 % · 16 vozidel
  • Červená15,0 % · 9 vozidel
  • Bílá13,3 % · 8 vozidel
  • Šedá13,3 % · 8 vozidel
  • Černá11,7 % · 7 vozidel
  • ostatní20,0 % · 12 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
32,7 %
evidováno u 50 vozů
ABS
25,5 %
evidováno u 39 vozů
Pohon na plyn
8,5 %
evidováno u 13 vozů
Katalyzátor
5,9 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 92,9 %EURO 4 · 4,3 %EURO 1 · 1,4 %EURO 6 · 1,4 %

Jiné ročníky Fiatu Sedici

Proklepněte konkrétní Fiat Sedici 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.