Fiat Sedici 2008

Evidováno
181
Způsobilost na STK
94,4 %
Ø nájezd (medián)
137 117 km
Dovezeno (66 ks)
36 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 1 667 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 67 732 Kčmedián 79 800 Kčdo 104 999 Kč

V roce 2008 eviduje registr Fiatu Sedici 181 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 164 vozů (90,6 %); ze zahraničí dovezeno 66 vozů (36,5 %).

Ročník 200894,4 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Sedici 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 5,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,3 % -
6 let99,1 % -
8 let94,8 % -
10 let92,8 % -
12 let89,3 % -
14 let94,0 % -
16 let89,6 % -
18 let92,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 79 kW (63,5 %), 1.9 Nafta 88 kW (32,0 %), 1.6 Benzín+LPG 79 kW (4,4 %).

Barevně převládá šedá (13,8 %), druhá nejčastější je šedá-metal (9,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 667 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 94,4 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 137 117 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 94 625 až 177 944 km. To odpovídá asi 7 618 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (40,2 %), pak následují Zlínský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (36,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku96833,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení61521,5 %
Brzdové zařízení47516,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav30610,7 %
Výhledy1906,6 %
Řízení1826,4 %
Obtěžování okolí1234,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
387×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
256×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
239×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
183×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
156×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
121×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
105×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
102×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 348 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2008

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 79 kW11594,8 %79 800 Kč
1.9 Nafta 88 kW5893,8 %74 990 Kč

Cenový odhad

67 732
od Kč
79 800
medián Kč
104 999
do Kč

Při nájezdu kolem 180 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km112 000 Kč
150 000 km93 000 Kč
200 000 km72 000 Kč
250 000 km63 000 Kč
300 000 km51 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Sedici ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 79 800 Kč (při mediánovém nájezdu 180 465 km). Běžné rozpětí je od 67 732 do 104 999 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 159 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 60 350 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 112 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 51 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Sedici 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie43,9 % · 29 vozidel
  • Německo31,8 % · 21 vozidel
  • Rakousko9,1 % · 6 vozidel
  • Francie6,1 % · 4 vozidla
  • Estonská republika1,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena3,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj21,2 % · 354 prohlídek
  • Zlínský kraj16,3 % · 271 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,4 % · 256 prohlídek
  • ostatní47,2 % · 786 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá13,8 % · 25 vozidel
  • Šedá metalíza9,4 % · 17 vozidel
  • Červená metalíza8,3 % · 15 vozidel
  • Hnědá metalíza8,3 % · 15 vozidel
  • Černá7,7 % · 14 vozidel
  • ostatní52,5 % · 95 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
44,4 %
evidováno u 161 vozů
ABS
35,3 %
evidováno u 128 vozů
Katalyzátor
8,0 %
evidováno u 29 vozů
Pohon na plyn
5,2 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 37,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,8 %EURO 3 · 2,2 %

Jiné ročníky Fiatu Sedici

Proklepněte konkrétní Fiat Sedici 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.