Fiat Sedici 2007

Evidováno
69
Způsobilost na STK
94,6 %
Ø nájezd (medián)
152 649 km
Dovezeno (68 ks)
99 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 492 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 68 012 Kčmedián 72 870 Kčdo 129 900 Kč

V roce 2007 eviduje registr Fiatu Sedici 69 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 65 vozů (94,2 %); ze zahraničí dovezeno 68 vozů (98,6 %).

Ročník 200794,6 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Sedici 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 18 let klesla plná způsobilost o 0,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let91,0 % -
14 let94,4 % -
16 let90,7 % -
18 let90,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 88 kW (65,2 %), 1.6 Benzín 79 kW (34,8 %).

Nejčastější barva je šedá (40,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 492 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 94,6 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2006 (95,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 649 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 123 817 až 187 872 km. To odpovídá asi 8 034 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (35,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Zlínský kraj.

Vysoký podíl dovozů (98,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku75031,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení54322,9 %
Brzdové zařízení38716,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav23710,0 %
Řízení1717,2 %
Obtěžování okolí1486,2 %
Výhledy1395,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
286×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
259×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
204×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
149×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
111×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
110×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
95×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
77×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 104 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 88 kW4595,1 %72 870 Kč

Cenový odhad

68 012
od Kč
72 870
medián Kč
129 900
do Kč

Při nájezdu kolem 189 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km109 000 Kč
150 000 km89 000 Kč
200 000 km69 000 Kč
250 000 km60 000 Kč
300 000 km49 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Sedici ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 72 870 Kč (při mediánovém nájezdu 189 423 km). Běžné rozpětí je od 68 012 do 129 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 129 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 35 345 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 109 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 49 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Sedici 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie47,1 % · 32 vozidel
  • Německo29,4 % · 20 vozidel
  • Rakousko8,8 % · 6 vozidel
  • Francie5,9 % · 4 vozidla
  • Nizozemsko4,4 % · 3 vozidla
  • ostatní země1,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,9 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj35,5 % · 232 prohlídek
  • Jihomoravský kraj32,8 % · 214 prohlídek
  • Zlínský kraj31,7 % · 207 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá40,6 % · 28 vozidel
  • Černá18,8 % · 13 vozidel
  • Hnědá10,1 % · 7 vozidel
  • Černá metalíza5,8 % · 4 vozidla
  • Zelená5,8 % · 4 vozidla
  • ostatní18,8 % · 13 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
38,4 %
evidováno u 117 vozů
ABS
10,8 %
evidováno u 33 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 33,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 94,1 %EURO 3 · 5,9 %

Jiné ročníky Fiatu Sedici

Proklepněte konkrétní Fiat Sedici 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.