Citroën C-Crosser 2010
Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 1 461 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 74 834 Kčmedián 85 172 Kčdo 104 447 Kč
Citroën C-Crosser ročníku 2010 má v ČR 147 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 138 vozů (93,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 30,6 % (45 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C-Crosser 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 4,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,9 % | - |
| 6 let | 98,9 % | - |
| 8 let | 98,9 % | - |
| 10 let | 92,9 % | - |
| 12 let | 93,2 % | - |
| 14 let | 95,4 % | - |
| 16 let | 93,8 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 115 kW (98,0 %), 2.4 Benzín 125 kW (2,0 %).
Barevně převládá černá (23,8 %), druhá nejčastější je šedá (19,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 461 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 171 546 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 127 453 až 218 567 km. To odpovídá asi 10 722 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 549 | 31,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 439 | 24,9 % |
| Brzdové zařízení | 325 | 18,4 % |
| Řízení | 143 | 8,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 121 | 6,9 % |
| Výhledy | 120 | 6,8 % |
| Obtěžování okolí | 68 | 3,9 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.2 Nafta 115 kW | 144 | 96,1 % | 90 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 245 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 118 000 Kč |
| 200 000 km | 98 000 Kč |
| 250 000 km | 84 000 Kč |
| 300 000 km | 69 000 Kč |
| 350 000 km | 63 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C-Crosser ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 85 172 Kč (při mediánovém nájezdu 244 920 km). Běžné rozpětí je od 74 834 do 104 447 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 119 600 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 70 968 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 118 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 63 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C-Crosser 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo40,0 % · 18 vozidel
- Itálie17,8 % · 8 vozidel
- Francie15,6 % · 7 vozidel
- Belgie8,9 % · 4 vozidla
- Rakousko6,7 % · 3 vozidla
- ostatní země4,4 % · 2 vozidla
- země neurčena6,7 % · 3 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj15,5 % · 226 prohlídek
- Hlavní město Praha15,2 % · 222 prohlídek
- Jihomoravský kraj13,9 % · 203 prohlídek
- ostatní55,4 % · 810 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá23,8 % · 35 vozidel
- Šedá19,0 % · 28 vozidel
- Černá metalíza15,0 % · 22 vozidel
- Hnědá8,2 % · 12 vozidel
- Šedá metalíza6,8 % · 10 vozidel
- ostatní27,2 % · 40 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 44,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Citroën C-Crosser 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.