Citroën C-Crosser 2008

Evidováno
286
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
188 675 km
Dovezeno (129 ks)
45 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 2 974 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 87 363 Kčmedián 89 999 Kčdo 101 304 Kč

Citroën C-Crosser ročníku 2008 má v ČR 286 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. V provozu jich zůstává 249 vozů (87,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 45,1 % (129 vozů).

Ročník 200894,9 %
Model celkem95,3 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C-Crosser 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 4,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,9 % -
6 let98,7 % -
8 let94,4 % -
10 let96,5 % -
12 let91,1 % -
14 let89,7 % -
16 let92,8 % -
18 let89,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 115 kW (100,0 %).

Barevně převládá šedá (22,4 %), druhá nejčastější je černá (20,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 974 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 188 675 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 143 677 až 236 101 km. To odpovídá asi 10 482 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (49,2 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (45,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 36630,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 01622,9 %
Brzdové zařízení75817,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav45410,2 %
Řízení3638,2 %
Výhledy2315,2 %
Obtěžování okolí1683,8 %
Identifikace vozidla811,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
456×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
452×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
388×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
293×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
282×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
233×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
171×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
154×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

24 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351154×P2408131×P048752×P116138×P135016×P143412×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 720 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2008

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 115 kW28694,9 %89 999 Kč

Cenový odhad

87 363
od Kč
89 999
medián Kč
101 304
do Kč

Při nájezdu kolem 257 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km130 000 Kč
200 000 km108 000 Kč
250 000 km92 000 Kč
300 000 km76 000 Kč
350 000 km70 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C-Crosser ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 89 999 Kč (při mediánovém nájezdu 257 423 km). Běžné rozpětí je od 87 363 do 101 304 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 108 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 72 756 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 130 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 70 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C-Crosser 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo48,1 % · 62 vozidel
  • Francie12,4 % · 16 vozidel
  • Itálie11,6 % · 15 vozidel
  • Rakousko7,8 % · 10 vozidel
  • Belgie6,2 % · 8 vozidel
  • ostatní země8,5 % · 11 vozidel
  • země neurčena5,4 % · 7 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj19,7 % · 586 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,7 % · 318 prohlídek
  • Hlavní město Praha9,7 % · 288 prohlídek
  • ostatní59,9 % · 1 782 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá22,4 % · 64 vozidel
  • Černá20,6 % · 59 vozidel
  • Černá metalíza15,4 % · 44 vozidel
  • Šedá metalíza14,7 % · 42 vozidel
  • Šedá základní7,7 % · 22 vozidel
  • ostatní19,2 % · 55 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
55,7 %
evidováno u 270 vozů
ABS
39,8 %
evidováno u 193 vozů
Airbag
5,4 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 83,4 %EURO 3 · 16,6 %

Jiné ročníky Citroënu C-Crosser

Proklepněte konkrétní Citroën C-Crosser 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.