Citroën C-Crosser 2008
2.2 Nafta 115 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 2 974 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 86 136 Kčmedián 89 999 Kčdo 100 152 Kč
První nejpočetnější motorizace u Citroënu C-Crosser ročníku 2008 je 2.2 Nafta 115 kW - registr eviduje 286 vozů (100,0 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4HN.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,5 % |
| 100-200 000 km | 94,8 % |
| 200-300 000 km | 94,0 % |
| nad 300 000 km | 93,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 94,9 % (2 974 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2008 (ročník průměrně 94,9 %).
Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.2 Nafta 115 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 1,78× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 1,59× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 1,49× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 13 let | 152 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 15 let | 38 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 15 let | 708 |
| Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.1 | 15 let | 67 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 15 let | 345 |
Zobrazit všech 7 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 15 let | 150 |
| Uvolněné uchycení brzdového potrubíkód 1.1.11.4.1 | 17 let | 48 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 257 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 130 000 Kč |
| 200 000 km | 108 000 Kč |
| 250 000 km | 92 000 Kč |
| 300 000 km | 76 000 Kč |
| 350 000 km | 70 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.2 Nafta 115 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 89 999 Kč (při typickém nájezdu 257 423 km). Běžné rozmezí je 86 136–100 152 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2008 (89 999 Kč).
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 130 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 70 000 Kč.