Chevrolet Lacetti 2004
Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 1,8 % (celkem 7,7 % bez plné způsobilosti, z 1 006 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Chevrolet Lacetti ročníku 2004 eviduje registr 96 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. Aktivně jezdí 36 vozů (37,5 %), dovoz tvoří 17,7 % ročníku (17 vozů).
Jak ročník stárne
Chevroletu Lacetti 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 14 let klesla plná způsobilost o 10,3 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 6 let | 94,2 % | - |
| 8 let | 87,9 % | - |
| 10 let | 95,2 % | - |
| 12 let | 92,2 % | - |
| 14 let | 83,9 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 80 kW (47,9 %), 1.4 Benzín 69 kW (20,8 %), 1.4 Benzín 70 kW (18,8 %).
Barevně převládá stříbrná (25,0 %), druhá nejčastější je šedá (8,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 006 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 91,7 %. Model jako celek dosahuje 92,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,8 % ze všech prohlídek (celkem 7,7 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 103 028 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 67 800 až 140 229 km. To odpovídá asi 4 683 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,1 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 620 | 38,5 % |
| Brzdové zařízení | 363 | 22,5 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 335 | 20,8 % |
| Řízení | 141 | 8,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 103 | 6,4 % |
| Výhledy | 50 | 3,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2004
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 80 kW | 46 | 91,2 % | – |
Z registru vozidel
Složení Chevroletu Lacetti 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo29,4 % · 5 vozidel
- Itálie23,5 % · 4 vozidla
- Německo (NDR)5,9 % · 1 vozidlo
- Rakousko5,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena35,3 % · 6 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj13,5 % · 136 prohlídek
- Moravskoslezský kraj10,7 % · 108 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,3 % · 104 prohlídek
- ostatní65,4 % · 658 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Stříbrná25,0 % · 24 vozidel
- Šedá8,3 % · 8 vozidel
- Modrá základní7,3 % · 7 vozidel
- Modrá metalíza6,3 % · 6 vozidel
- Černá5,2 % · 5 vozidel
- ostatní47,9 % · 46 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 23,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Chevrolet Lacetti 2004
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.