Chevrolet Captiva 2010

Evidováno
204
Způsobilost na STK
93,5 %
Ø nájezd (medián)
146 841 km
Dovezeno (24 ks)
12 %

Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 2 026 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 59 750 Kčmedián 67 564 Kčdo 67 925 Kč

Ročník 2010 Chevroletu Captivy má v českých registrech 204 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 164 vozů (80,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 24 vozů (11,8 %).

Ročník 201093,5 %
Model celkem92,8 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Chevroletu Captivy 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky92,1 % -
6 let91,2 % -
8 let93,0 % -
10 let87,6 % -
12 let91,6 % -
14 let86,4 % -
16 let92,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (88,2 %), 2.0 Nafta 93 kW (6,9 %), 2.4 Benzín+LPG 100 kW (3,4 %).

Barevně převládá černá-metal (29,9 %), druhá nejčastější je bílá (26,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 026 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 93,5 %. Model jako celek dosahuje 92,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2009 (92,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 146 841 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 101 381 až 191 420 km. To odpovídá asi 9 178 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,0 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (11,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku65829,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení43819,5 %
Brzdové zařízení39717,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav33715,0 %
Řízení1868,3 %
Výhledy1647,3 %
Identifikace vozidla673,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
217×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
171×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
159×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
138×
5
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
110×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
105×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
104×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
85×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 957 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW18093,5 %60 000 Kč

Cenový odhad

59 750
od Kč
67 564
medián Kč
67 925
do Kč

Při nájezdu kolem 243 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km93 000 Kč
200 000 km79 000 Kč
250 000 km67 000 Kč
300 000 km57 000 Kč
350 000 km52 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Chevrolet Captivy ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 67 564 Kč (při mediánovém nájezdu 243 302 km). Běžné rozpětí je od 59 750 do 67 925 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 92 058 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 55 400 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 93 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 52 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Chevroletu Captivy 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie50,0 % · 12 vozidel
  • Německo45,8 % · 11 vozidel
  • Belgie4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,8 % · 320 prohlídek
  • Hlavní město Praha13,7 % · 278 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,0 % · 203 prohlídek
  • ostatní60,5 % · 1 225 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza29,9 % · 61 vozidel
  • Bílá26,5 % · 54 vozidel
  • Šedá metalíza11,3 % · 23 vozidel
  • Šedá9,3 % · 19 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,8 % · 18 vozidel
  • ostatní14,2 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
55,8 %
evidováno u 150 vozů
Tažné zařízení
45,0 %
evidováno u 121 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 39,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 78,3 %EURO 3 · 18,9 %EURO 5 · 2,8 %

Jiné ročníky Chevroletu Captivy

Proklepněte konkrétní Chevrolet Captivu 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.