Chevrolet Captiva 2006

2.0 Nafta 110 kW

Kód motoru: Z20S

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 000 cm³
Objem
7,5 l/100 km
Ø spotřeba
195 g/km
Ø CO₂
185 km/h
Max. rychlost
Kategorie Nákladní N1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 864 kg· rozvor 2 705 mm· délka 4 636 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
161
V provozu
109
Způsobilost na STK
93,7 %
STK kontrol
1 999

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti, z 1 999 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 75 000 Kčmedián 79 000 Kčdo 122 771 Kč

První nejpočetnější motorizace u Chevroletu Captivy ročníku 2006 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 161 vozů (82,6 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem Z20S.

Tato motorizace93,7 %
Ročník celkem93,4 %
Model celkem92,8 %
Značka celkem93,2 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,9 %
100-200 000 km92,4 %
200-300 000 km92,8 %
nad 300 000 km90,0 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,7 % (1 999 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2006 (ročník průměrně 93,4 %).

Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 599 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

75 000
od Kč
79 000
medián Kč
122 771
do Kč

Při nájezdu kolem 199 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km128 000 Kč
150 000 km93 000 Kč
200 000 km79 000 Kč
250 000 km67 000 Kč
300 000 km58 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 79 000 Kč (při typickém nájezdu 199 313 km). Běžné rozmezí je 75 000–122 771 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2006 (75 000 Kč) je tato motorizace o 5 % výše.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 128 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 58 000 Kč.

Jiné ročníky Chevroletu Captivy

Proklepněte konkrétní Chevrolet Captivu 2006 2.0 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.