Audi 100 1993

Evidováno
533
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
260 257 km
Dovezeno (304 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 1 347 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 24,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Audi 100 ročníku 1993 eviduje registr 533 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 140 vozů (26,3 %), dovoz tvoří 57,0 % ročníku (304 vozů).

Ročník 199392,0 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi 100 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 22 let klesla plná způsobilost o 6,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let87,3 % -
18 let88,0 % -
22 let80,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta (24,8 %), 2.6 Benzín (15,0 %), 2.8 Benzín (13,1 %).

Barevně převládá černá (15,8 %), druhá nejčastější je šedá-metal (10,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 347 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1992 (93,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 260 257 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 204 719 až 327 885 km. To odpovídá asi 7 887 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 13840,7 %
Brzdové zařízení61221,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav36413,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení35112,5 %
Řízení2017,2 %
Výhledy762,7 %
Identifikace vozidla572,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
388×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
192×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
191×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
154×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
135×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
109×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
101×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
99×

Motorizace ročníku 1993

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 85 kW4590,1 %–

Z registru vozidel

Složení Audi 100 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,0 % · 9 vozidel
  • Rakousko1,6 % · 5 vozidel
  • Francie0,3 % · 1 vozidlo
  • Itálie0,3 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)0,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena94,4 % · 287 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj11,2 % · 151 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj10,4 % · 140 prohlídek
  • Královéhradecký kraj8,5 % · 114 prohlídek
  • ostatní69,9 % · 942 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá15,8 % · 84 vozidel
  • Šedá metalíza10,7 % · 57 vozidel
  • Bílá9,9 % · 53 vozidel
  • Zelená metalíza8,8 % · 47 vozidel
  • Modrá metalíza7,7 % · 41 vozidel
  • ostatní47,1 % · 251 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
39,2 %
evidováno u 227 vozů
Tažné zařízení
35,2 %
evidováno u 204 vozů
ABS
32,3 %
evidováno u 187 vozů
Airbag
10,0 %
evidováno u 58 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 87,5 %EURO 2 · 12,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 579 vozů Audi 100 1993 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
21,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
26,4 %
vyvezeno 7,6 % · zaniklo 53,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Audi 100

Proklepněte konkrétní Audi 100 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.