AUTOCONTROL, spol. s r.o., Dlouhá Brtnice 165
Dlouhá Brtnice 165, 58834 Dlouhá Brtnice
Způsobilé na 30 dnů 9,8 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 11,3 % bez plné způsobilosti, z 266 556 prohlídek)
Způsobilost na STK 88,7 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 43 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Dlouhé Brtnici. Celkem je v ní 266 556 kontrol; plnou způsobilost má 88,7 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 24 640 prohlídek, které Dlouhá Brtnice 165, 58834 Dlouhá Brtnice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v čtvrtek kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 11,0 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 95 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
612 559 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 2298,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
66 171 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 248,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 432 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 9,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 266 556 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 4,0 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 489 | 85,5 % |
| 2009 | 15 912 | 86,1 % |
| 2010 | 15 877 | 87,8 % |
| 2011 | 16 421 | 88,2 % |
| 2012 | 17 824 | 88,0 % |
| 2013 | 18 081 | 88,2 % |
| 2014 | 18 985 | 89,1 % |
| 2015 | 20 705 | 88,8 % |
| 2016 | 14 213 | 88,0 % |
| 2017 | 13 895 | 91,1 % |
| 2018 | 13 646 | 91,3 % |
| 2019 | 13 620 | 88,4 % |
| 2020 | 13 197 | 91,1 % |
| 2021 | 13 243 | 91,6 % |
| 2022 | 12 290 | 88,4 % |
| 2023 | 12 106 | 89,2 % |
| 2024 | 12 268 | 87,3 % |
| 2025 | 12 440 | 86,8 % |
| 2026 | 9 344 | 88,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
AUTOCONTROL, spol. s r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25345320
- Sídlo
- Dlouhá Brtnice
- Telefon
- 567 210 627
- info@autocontrol.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Dlouhá Brtnice 46, 58834 Jihlava.
Vracejí se sem řidiči
Z 99 766 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 47 019, tedy 47,1 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 8,1 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.2 | 8,7 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.kód 4.7.1.2.2 | 10,5 / 1 000 | 3,6 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.kód 4.7.1.2.1 | 144 / 1 000 | 52,6 / 1 000 |
| Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1 | 192,3 / 1 000 | 73,2 / 1 000 |
| Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.kód 4.2.1.1.2 | 10,7 / 1 000 | 4,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.