KTS-Třebíč s.r.o., Brněnská 123
Brněnská 123, 67401 Třebíč
Způsobilé na 30 dnů 9,9 % · Nezpůsobilé 2,6 % (celkem 12,5 % bez plné způsobilosti, z 142 360 prohlídek)
Způsobilost na STK 87,5 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Třebíči podle veřejných záznamů: 142 360 kontrol celkem, medián délky prohlídky 37 min, plná způsobilost 87,5 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 14 075 prohlídek, které Brněnská 123, 67401 Třebíč zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pondělí kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá | ||||||||||||
| so | ||||||||||||
| ne |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 13,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 93 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
166 377 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1168,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
45 620 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 320,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 658 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 11,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 142 360 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 5,9 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 759 | 87,1 % |
| 2009 | 8 901 | 85,3 % |
| 2010 | 8 708 | 86,2 % |
| 2011 | 8 141 | 87,4 % |
| 2012 | 8 127 | 88,0 % |
| 2013 | 7 730 | 89,2 % |
| 2014 | 7 667 | 89,5 % |
| 2015 | 7 463 | 89,4 % |
| 2016 | 7 081 | 90,5 % |
| 2017 | 6 752 | 89,4 % |
| 2018 | 8 082 | 89,6 % |
| 2019 | 8 525 | 87,2 % |
| 2020 | 8 956 | 87,4 % |
| 2021 | 9 015 | 86,9 % |
| 2022 | 8 216 | 87,4 % |
| 2023 | 7 424 | 87,8 % |
| 2024 | 7 371 | 85,0 % |
| 2025 | 7 249 | 85,3 % |
| 2026 | 5 193 | 84,1 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
KTS-Třebíč s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25301942
- Sídlo
- Třebíč
- Telefon
- 568 821 571
- kts3701@volny.cz
Vracejí se sem řidiči
Z 39 164 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 20 594, tedy 52,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v celé šířce běhounu některé části pneumatiky v souladu s požadavky.kód 5.2.3.6.2 | 1,8 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.4.1 | 9,7 / 1 000 | 1,8 / 1 000 |
| Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.kód 4.1.1.2.2 | 9,4 / 1 000 | 2,1 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 173,7 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.kód 4.2.1.1.2 | 15 / 1 000 | 4,6 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.kód 4.7.1.2.2 | 9,3 / 1 000 | 3,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.