TRADO-STK, s.r.o., Průmyslová čtvrť 154
Průmyslová čtvrť 154, 67401 Třebíč
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 3,1 % (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti, z 40 717 prohlídek)
Způsobilost na STK 91,3 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 70 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Třebíči. Celkem je v ní 40 717 kontrol; plnou způsobilost má 91,3 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 4 098 prohlídek, které Průmyslová čtvrť 154, 67401 Třebíč zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v čtvrtek kolem 6:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,8 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 138 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
140 514 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 3451,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
9 585 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 235,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
787 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 19,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 40 717 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,8 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 305 | 80,0 % |
| 2009 | 2 230 | 84,8 % |
| 2010 | 1 944 | 88,0 % |
| 2011 | 2 007 | 89,4 % |
| 2012 | 1 927 | 90,8 % |
| 2013 | 2 064 | 93,2 % |
| 2014 | 2 216 | 93,8 % |
| 2015 | 2 411 | 93,8 % |
| 2016 | 2 669 | 89,2 % |
| 2017 | 2 693 | 92,4 % |
| 2018 | 2 693 | 92,5 % |
| 2019 | 2 433 | 90,8 % |
| 2020 | 2 357 | 91,8 % |
| 2021 | 2 390 | 92,3 % |
| 2022 | 2 442 | 91,4 % |
| 2023 | 2 157 | 91,6 % |
| 2024 | 2 125 | 92,7 % |
| 2025 | 2 083 | 92,5 % |
| 2026 | 1 571 | 94,0 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
TRADO-STK, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64507467
- Sídlo
- Třebíč
- Telefon
- 568 833 378
- stk@trado.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Stanice č. 171001.
Vracejí se sem řidiči
Z 7 670 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 5 201, tedy 67,8 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru.kód 1.1.7.2.1 | 331,7 / 1 000 | 3,1 / 1 000 |
| Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení.kód 4.11.1.1 | 245,7 / 1 000 | 6,1 / 1 000 |
| Netěsnost hydraulického zařízení.kód 6.2.9.7.1 | 250,3 / 1 000 | 10 / 1 000 |
| Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost.kód 1.1.9.1.1 | 286,9 / 1 000 | 16,4 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.1.1 | 5,2 / 1 000 | 1,1 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.4.1 | 7,8 / 1 000 | 1,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.