SALIO s.r.o., Obce Ležáků 758
Obce Ležáků 758, 53703 Chrudim
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 168 196 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,2 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 41 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 168 196 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 93,2 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 9 207 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 19 384 prohlídek, které Obce Ležáků 758, 53703 Chrudim zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 21 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||||
| út | ||||||||||||||||
| st | ||||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 101 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
319 366 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1898,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
21 390 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 127,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 293 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 13,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 168 196 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,1 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2009 | 4 244 | 90,3 % |
| 2010 | 6 800 | 93,5 % |
| 2011 | 7 782 | 94,4 % |
| 2012 | 8 144 | 93,3 % |
| 2013 | 7 896 | 91,2 % |
| 2014 | 8 474 | 92,9 % |
| 2015 | 10 614 | 94,4 % |
| 2016 | 10 548 | 93,3 % |
| 2017 | 10 578 | 93,2 % |
| 2018 | 10 709 | 93,6 % |
| 2019 | 10 520 | 94,1 % |
| 2020 | 11 065 | 93,5 % |
| 2021 | 11 114 | 94,5 % |
| 2022 | 11 455 | 93,4 % |
| 2023 | 10 692 | 93,0 % |
| 2024 | 10 471 | 92,0 % |
| 2025 | 10 029 | 91,9 % |
| 2026 | 7 061 | 92,7 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
SALIO s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 27479722
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 469 318 192
- info@stk-salio.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Obce Ležáků 758, 53701 Chrudim.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Pardubický kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 57 427 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 23 282, tedy 40,5 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Žádná brzdná síla na jednom nebo více kolechkód 1.2.1.1.2 | 1,2 / 1 000 | 0,1 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 7 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.1 | 168,4 / 1 000 | 47,4 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 1,8 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1 | 192,9 / 1 000 | 84,4 / 1 000 |
| Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1 | 138 / 1 000 | 73,2 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.