STK Týn nad Vltavou s.r.o., Táborská 568
Táborská 568, 37501 Týn nad Vltavou
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 161 725 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 27 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Týn nad Vltavou podle veřejných záznamů: 161 725 kontrol celkem, medián délky prohlídky 27 min, plná způsobilost 93,9 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 19 499 prohlídek, které Táborská 568, 37501 Týn nad Vltavou zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pondělí kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá | ||||||||||||
| so | ||||||||||||
| ne |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 51 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
173 994 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1075,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
17 049 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 105,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
499 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 3,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 161 725 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,0 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 130 | 92,7 % |
| 2009 | 7 153 | 93,5 % |
| 2010 | 7 165 | 93,8 % |
| 2011 | 7 257 | 93,6 % |
| 2012 | 7 377 | 94,5 % |
| 2013 | 7 464 | 94,3 % |
| 2014 | 7 734 | 93,9 % |
| 2015 | 8 672 | 93,7 % |
| 2016 | 8 967 | 93,6 % |
| 2017 | 9 312 | 94,0 % |
| 2018 | 10 002 | 93,7 % |
| 2019 | 9 996 | 93,6 % |
| 2020 | 9 920 | 94,3 % |
| 2021 | 10 369 | 94,1 % |
| 2022 | 10 440 | 93,6 % |
| 2023 | 10 139 | 94,7 % |
| 2024 | 10 344 | 94,7 % |
| 2025 | 9 964 | 93,9 % |
| 2026 | 7 320 | 93,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Týn nad Vltavou s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 63910497
- Sídlo
- Týn nad Vltavou
- Telefon
- 385 732 608
- stktyn@gmail.com
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Nová 515, 39201 Soběslav.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Jihočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 48 176 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 26 914, tedy 55,9 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění.kód 4.1.2.1.3 | 78,8 / 1 000 | 18,8 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 4,7 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.kód 6.1.2.2.1 | 80,3 / 1 000 | 37,7 / 1 000 |
| Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční.kód 1.4.1.1.1 | 4 / 1 000 | 2,4 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 187,1 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.