STK České Budějovice s.r.o., Pekárenská 77
Pekárenská 77, 37001 České Budějovice
Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti, z 905 868 prohlídek)
Způsobilost na STK 91,6 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 26 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Českých Budějovicích. Celkem je v ní 905 868 kontrol; plnou způsobilost má 91,6 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 102 705 prohlídek, které Pekárenská 77, 37001 České Budějovice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pátek kolem 10:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||||
| út | |||||||||||||||
| st | |||||||||||||||
| čt | |||||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 26 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 4,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 60 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
756 132 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 834,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
130 206 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 143,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
11 486 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 12,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 905 868 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,8 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 6 824 | 90,5 % |
| 2009 | 40 407 | 90,6 % |
| 2010 | 40 530 | 90,7 % |
| 2011 | 42 097 | 90,7 % |
| 2012 | 42 526 | 91,0 % |
| 2013 | 43 872 | 91,5 % |
| 2014 | 45 956 | 91,6 % |
| 2015 | 54 727 | 90,6 % |
| 2016 | 53 754 | 89,2 % |
| 2017 | 53 507 | 91,1 % |
| 2018 | 55 192 | 91,8 % |
| 2019 | 56 644 | 92,5 % |
| 2020 | 54 684 | 92,6 % |
| 2021 | 55 891 | 92,1 % |
| 2022 | 57 604 | 91,9 % |
| 2023 | 55 203 | 92,2 % |
| 2024 | 56 105 | 91,9 % |
| 2025 | 53 546 | 92,6 % |
| 2026 | 36 799 | 93,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK České Budějovice s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25151193
- Sídlo
- České Budějovice
- Telefon
- 389 009 190 + 94
- josef.trojan@stkcb.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Jihočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 224 407 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 131 527, tedy 58,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.kód 1.4.1.1.2 | 1,2 / 1 000 | 0,6 / 1 000 |
| Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.kód 8.4.1.1.1 | 5,6 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 1,4 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 6 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.2.1.2.2 | 4,7 / 1 000 | 3,1 / 1 000 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.kód 6.1.2.1.1 | 77,7 / 1 000 | 53,3 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.