Volkswagen T-Roc 2020

Evidováno
203
Způsobilost na STK
98,5 %
Ø nájezd (medián)
47 243 km
Dovezeno (42 ks)
21 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,5 % bez plné způsobilosti, z 618 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 360 550 Kčmedián 401 000 Kčdo 483 070 Kč

V roce 2020 eviduje registr Volkswagenu T-Roc 203 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 198 vozů (97,5 %); ze zahraničí dovezeno 42 vozů (20,7 %).

Ročník 202098,5 %
Model celkem98,7 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu T-Roc 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,1 %30 000 až 60 000 km
6 let99,3 %40 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 110 kW (47,8 %), 1.0 Benzín 85 kW (30,5 %), 2.0 Nafta 110 kW (10,8 %).

Nejčastější barva je bílá (34,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 618 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 98,5 %. Model jako celek dosahuje 98,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 98,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 47 243 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 27 209 až 73 101 km. To odpovídá asi 7 874 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (50,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
32×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
10×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
5×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
4×
5
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
2×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
7
Zvýšený volnoběh - otáčky nejsou udržitelné ve stanoveném otáčkovém pásmu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.6
2×
8
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 865 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 110 kW9798,6 %439 999 Kč
1.0 Benzín 85 kW6298,5 %340 000 Kč

Cenový odhad

360 550
od Kč
401 000
medián Kč
483 070
do Kč

Při nájezdu kolem 87 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km478 000 Kč
50 000 km432 000 Kč
75 000 km413 000 Kč
100 000 km390 000 Kč
125 000 km379 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen T-Roc ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 401 000 Kč (při mediánovém nájezdu 86 875 km). Běžné rozpětí je od 360 550 do 483 070 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 549 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 310 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 478 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 379 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu T-Roc 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo61,9 % · 26 vozidel
  • Belgie7,1 % · 3 vozidla
  • Švédsko7,1 % · 3 vozidla
  • Itálie4,8 % · 2 vozidla
  • Maďarsko4,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země9,5 % · 4 vozidla
  • země neurčena4,8 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha47,7 % · 295 prohlídek
  • Středočeský kraj24,1 % · 149 prohlídek
  • Jihočeský kraj22,5 % · 139 prohlídek
  • ostatní5,7 % · 35 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá34,5 % · 70 vozidel
  • Šedá21,2 % · 43 vozidel
  • Modrá14,8 % · 30 vozidel
  • Červená12,8 % · 26 vozidel
  • Černá7,9 % · 16 vozidel
  • ostatní8,9 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
17,4 %
evidováno u 178 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 60,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,2 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 021 vozů Volkswagenu T-Roc 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
64,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
75,4 %
vyvezeno 23,0 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu T-Roc

Proklepněte konkrétní Volkswagen T-Roc 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.