Volkswagen T-Cross 2022
1.0 Benzín 81 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 0,8 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti, z 238 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 367 000 Kčmedián 436 248 Kčdo 456 246 Kč
První nejpočetnější motorizace u Volkswagenu T-Cross ročníku 2022 je 1.0 Benzín 81 kW - registr eviduje 101 vozů (72,1 % z celkového ročníku).
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 98,7 % (238 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2022 (ročník průměrně 98,8 %).
Plnou způsobilost mělo 98,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti).
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 59 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 464 000 Kč |
| 50 000 km | 442 000 Kč |
| 75 000 km | 424 000 Kč |
| 100 000 km | 400 000 Kč |
| 125 000 km | 385 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.0 Benzín 81 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 436 248 Kč (při typickém nájezdu 59 000 km). Běžné rozmezí je 367 000–456 246 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2022 (437 220 Kč).
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 464 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 385 000 Kč.