Volkswagen T-Cross 2020

Evidováno
126
Způsobilost na STK
99,5 %
Ø nájezd (medián)
35 038 km
Dovezeno (13 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 0,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti, z 370 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 356 146 Kčmedián 389 000 Kčdo 421 400 Kč

Volkswagen T-Cross ročníku 2020 má v ČR 126 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 124 vozů (98,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 10,3 % (13 vozů).

Ročník 202099,5 %
Model celkem99,0 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu T-Cross 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 2,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,4 %20 000 až 50 000 km
6 let96,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 85 kW (46,0 %), 1.0 Benzín 70 kW (27,8 %), 1.5 Benzín 110 kW (11,9 %).

Barevně převládá oranžová (21,4 %), druhá nejčastější je bílá (19,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 370 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 99,5 %. Model jako celek dosahuje 99,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 99,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 44,1 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 35 038 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 20 225 až 55 097 km. To odpovídá asi 5 840 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (47,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Podíl dovozů (10,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
13×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
8×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
3×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
3×
6
Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky).
Výhledy · kód 3.4.3.1
3×
7
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
2×
8
Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.1.1.1
2×

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 85 kW5898,9 %391 741 Kč

Cenový odhad

356 146
od Kč
389 000
medián Kč
421 400
do Kč

Při nájezdu kolem 57 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km408 000 Kč
50 000 km391 000 Kč
75 000 km375 000 Kč
100 000 km353 000 Kč
125 000 km347 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen T-Cross ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 389 000 Kč (při mediánovém nájezdu 56 826 km). Běžné rozpětí je od 356 146 do 421 400 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 438 504 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 314 237 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 408 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 347 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu T-Cross 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo69,2 % · 9 vozidel
  • Rakousko15,4 % · 2 vozidla
  • Maďarsko7,7 % · 1 vozidlo
  • Slovensko7,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha47,2 % · 179 prohlídek
  • Středočeský kraj26,6 % · 101 prohlídek
  • Jihočeský kraj26,1 % · 99 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Oranžová21,4 % · 27 vozidel
  • Bílá19,0 % · 24 vozidel
  • Šedá15,9 % · 20 vozidel
  • Zelená14,3 % · 18 vozidel
  • Modrá11,1 % · 14 vozidel
  • ostatní18,3 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
12,5 %
evidováno u 98 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 786 vozů Volkswagenu T-Cross 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
64,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
67,8 %
vyvezeno 30,5 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu T-Cross

Proklepněte konkrétní Volkswagen T-Cross 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.