Volkswagen CC 2014

2.0 Nafta 130 kW

Kód motoru: CFG

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
130 kW
Výkon (177 k)
~2 000 cm³
Objem
5,3 l/100 km
Ø spotřeba
139 g/km
Ø CO₂
223 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 628 kg· rozvor 2 708 mm· délka 4 803 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
86
V provozu
78
Způsobilost na STK
95,2 %
STK kontrol
684

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 684 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 217 927 Kčmedián 240 784 Kčdo 307 500 Kč

V nabídce Volkswagenu CC ročníku 2014 obsadila motorizace 2.0 Nafta 130 kW první pozici: 86 vozů (53,4 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem CFG.

Tato motorizace95,2 %
Ročník celkem95,5 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,2 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km95,9 %
100-200 000 km95,3 %
200-300 000 km91,0 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,2 % (684 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 95,5 %).

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,7 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Volkswagenu CC 2014

Cenový odhad

217 927
od Kč
240 784
medián Kč
307 500
do Kč

Při nájezdu kolem 202 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km326 000 Kč
150 000 km282 000 Kč
200 000 km243 000 Kč
250 000 km212 000 Kč
300 000 km172 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 130 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 240 784 Kč (při typickém nájezdu 202 096 km). Běžné rozmezí je 217 927–307 500 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2014 (240 193 Kč).

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 326 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 172 000 Kč.

Jiné ročníky Volkswagenu CC

Proklepněte konkrétní Volkswagen CC 2014 2.0 Nafta 130 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.