Toyota Camry 2024

Evidováno
238
Způsobilost na STK
98,6 %
Ø nájezd (medián)
75 462 km
Dovezeno (9 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 636 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 736 276 Kčmedián 859 900 Kčdo 942 094 Kč

Toyota Camry ročníku 2024 má v ČR 238 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 231 vozů (97,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 3,8 % (9 vozů).

Ročník 202498,6 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 131 kW (69,7 %), 2.5 Benzín 137 kW (24,8 %), 2.5 Benzín+LPG 131 kW (5,5 %).

Nejčastější barva je černá (49,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 636 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 4,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 75 462 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 32 895 až 122 557 km. To odpovídá asi 37 731 km ročně, tedy intenzivně vytěžované kusy (nad 25 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (74,9 %), pak následují Středočeský kraj a Královéhradecký kraj.

Podíl dovozů (3,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
15×
2
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
3×
3
Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX).
Výhledy · kód 3.2.4.3
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.8.1.1.1
1×
5
Jakákoliv dodatečná úprava čelního okna, vyjma použití schválené folie pro čelní okno opatřené povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací značka ATEST 8 SD XXXX a text „JEN NA ČELNÍ OKNO“).
Výhledy · kód 3.2.4.1
1×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
1×
7
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
8
U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů.
Jiné vybavení · kód 7.11.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
2.5 Benzín 131 kW16698,1 %852 000 Kč
2.5 Benzín 137 kW59100,0 %872 000 Kč

Cenový odhad

736 276
od Kč
859 900
medián Kč
942 094
do Kč

Při nájezdu kolem 24 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km842 000 Kč
50 000 km777 000 Kč
75 000 km731 000 Kč
100 000 km680 000 Kč
125 000 km666 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Toyota Camry ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 859 900 Kč (při mediánovém nájezdu 24 362 km). Běžné rozpětí je od 736 276 do 942 094 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 014 930 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 665 900 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 842 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 666 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Toyoty Camry 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Polsko44,4 % · 4 vozidla
  • Francie22,2 % · 2 vozidla
  • Maďarsko11,1 % · 1 vozidlo
  • Německo11,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena11,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha57,7 % · 367 prohlídek
  • Středočeský kraj17,0 % · 108 prohlídek
  • Královéhradecký kraj2,4 % · 15 prohlídek
  • ostatní23,0 % · 146 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá49,6 % · 118 vozidel
  • Šedá30,7 % · 73 vozidel
  • Bílá10,5 % · 25 vozidel
  • Hnědá7,6 % · 18 vozidel
  • Modrá1,3 % · 3 vozidla
  • ostatní0,4 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u Camry k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Toyoty Camry

Proklepněte konkrétní Toyotu Camry 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.