Suzuki Splash 2012

Evidováno
156
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
59 999 km
Dovezeno (8 ks)
5 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 220 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 64 900 Kčmedián 92 150 Kčdo 139 000 Kč

Pro Suzuki Splash ročníku 2012 eviduje registr 156 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 145 vozů (92,9 %), dovoz tvoří 5,1 % ročníku (8 vozů).

Ročník 201295,8 %
Model celkem95,4 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Suzuki Splashu 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 3,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,5 % -
6 let98,5 % -
8 let91,5 % -
10 let92,9 % -
12 let92,3 % -
14 let92,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 69 kW (67,3 %), 1.0 Benzín 50 kW (26,3 %), 1.0 Benzín 48 kW (6,4 %).

Barevně převládá bílá (16,7 %), druhá nejčastější je oranžová-metal (11,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 220 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 59 999 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 37 142 až 91 021 km. To odpovídá asi 4 286 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,3 %), pak následují Ústecký kraj a Liberecký kraj.

Podíl dovozů (5,1 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku27635,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19624,9 %
Brzdové zařízení17322,0 %
Výhledy749,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav678,5 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
110×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
95×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
66×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
44×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
39×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
37×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
30×

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 69 kW10596,0 %139 941 Kč
1.0 Benzín 50 kW4196,2 %91 998 Kč

Cenový odhad

64 900
od Kč
92 150
medián Kč
139 000
do Kč

Při nájezdu kolem 83 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km121 000 Kč
50 000 km104 000 Kč
75 000 km95 000 Kč
100 000 km89 000 Kč
125 000 km84 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki Splashu ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 92 150 Kč (při mediánovém nájezdu 83 139 km). Běžné rozpětí je od 64 900 do 139 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 147 878 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 57 123 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 121 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 84 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki Splashu 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo62,5 % · 5 vozidel
  • Rakousko25,0 % · 2 vozidla
  • Belgie12,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj14,8 % · 180 prohlídek
  • Ústecký kraj10,4 % · 127 prohlídek
  • Liberecký kraj8,9 % · 109 prohlídek
  • ostatní65,9 % · 804 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá16,7 % · 26 vozidel
  • Oranžová metalíza11,5 % · 18 vozidel
  • Červená základní10,9 % · 17 vozidel
  • Černá metalíza9,6 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza9,0 % · 14 vozidel
  • ostatní42,3 % · 66 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
62,7 %
evidováno u 133 vozů
Katalyzátor
9,9 %
evidováno u 21 vozů
Tažné zařízení
6,6 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 99,1 %EURO 6 · 0,9 %

Jiné ročníky Suzuki Splashu

Proklepněte konkrétní Suzuki Splash 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.