Seat Arosa 2000

Evidováno
101
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
165 449 km
Dovezeno (97 ks)
96 %

Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 882 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Seat Arosa ročníku 2000 má v ČR 101 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 36 vozů (35,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 96,0 % (97 vozů).

Ročník 200092,1 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Arosy 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let87,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 37 kW (41,6 %), 1.7 Nafta 44 kW (27,7 %), 1.4 Nafta 55 kW (11,9 %).

Barevně převládá černá (14,9 %), druhá nejčastější je červená-základní (12,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 882 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1999 (94,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 165 449 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 785 až 204 951 km. To odpovídá asi 6 363 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (46,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (96,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 27742,1 %
Brzdové zařízení74924,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37612,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2739,0 %
Řízení1926,3 %
Výhledy1645,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
476×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
269×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
252×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
216×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
197×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
97×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
97×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
91×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 37 kW4291,2 %–

Z registru vozidel

Složení Seatu Arosy 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo35,1 % · 34 vozidel
  • Itálie6,2 % · 6 vozidel
  • Rakousko2,1 % · 2 vozidla
  • Francie1,0 % · 1 vozidlo
  • Maďarsko1,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena53,6 % · 52 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj26,9 % · 237 prohlídek
  • Středočeský kraj18,3 % · 161 prohlídek
  • Jihočeský kraj12,2 % · 108 prohlídek
  • ostatní42,6 % · 376 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá14,9 % · 15 vozidel
  • Červená základní12,9 % · 13 vozidel
  • Bílá11,9 % · 12 vozidel
  • Modrá základní8,9 % · 9 vozidel
  • Šedá6,9 % · 7 vozidel
  • ostatní44,6 % · 45 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Airbag
16,6 %
evidováno u 34 vozů
Tažné zařízení
9,8 %
evidováno u 20 vozů
ABS
8,3 %
evidováno u 17 vozů
Katalyzátor
6,8 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 17,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 52,8 %EURO 3 · 38,9 %EURO 4 · 5,6 %EURO 1 · 2,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2000 je mezi ročníky Arosy podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Seatu Arosy

Proklepněte konkrétní Seat Arosu 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.