Renault Safrane 1994
Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 493 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1994 eviduje registr Renaultu Safrane 197 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 34 vozů (17,3 %); ze zahraničí dovezeno 115 vozů (58,4 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Benzín (36,5 %), 3.0 Benzín (18,3 %), 2.5 Nafta (18,3 %).
Barevně převládá modrá-metal (17,3 %), druhá nejčastější je zelená-metal (16,2 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 493 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1993 (94,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 218 596 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 170 248 až 275 969 km. To odpovídá asi 6 831 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,0 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (58,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 156 | 64,2 % |
| Brzdové zařízení | 87 | 35,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Renaultu Safrane 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo1,7 % · 2 vozidla
- Polsko0,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena97,4 % · 112 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj6,5 % · 32 prohlídek
- Hlavní město Praha6,3 % · 31 prohlídek
- Moravskoslezský kraj5,3 % · 26 prohlídek
- ostatní81,9 % · 404 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza17,3 % · 34 vozidel
- Zelená metalíza16,2 % · 32 vozidel
- Šedá metalíza12,7 % · 25 vozidel
- Červená metalíza10,2 % · 20 vozidel
- Modrá tmavá7,6 % · 15 vozidel
- ostatní36,0 % · 71 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 1,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1994 patří u Safrane k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Renault Safrane 1994
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.