Nissan Sunny 1995

Evidováno
517
Způsobilost na STK
94,3 %
Ø nájezd (medián)
169 954 km
Dovezeno (402 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 1 431 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1995 Nissanu Sunny má v českých registrech 517 vozů. V provozu zůstává 50 vozů (9,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 402 vozů (77,8 %).

Ročník 199594,3 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem93,1 %

Jak ročník stárne

Nissanu Sunny 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let86,5 % -
16 let88,8 % -
18 let93,1 % -
20 let91,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín (38,5 %), 2.0 Nafta 55 kW (16,1 %), 2.0 Nafta (14,7 %).

Barevně převládá modrá-metal (25,0 %), druhá nejčastější je červená-základní (15,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 431 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1994 (92,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 169 954 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 133 677 až 212 041 km. To odpovídá asi 5 482 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,6 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 18246,5 %
Brzdové zařízení59523,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav27610,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení27010,6 %
Řízení1606,3 %
Výhledy592,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
416×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
278×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
239×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
156×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
121×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
101×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
92×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
88×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 55 kW8392,4 %–
1.4 Benzín 55 kW5894,4 %–

Z registru vozidel

Složení Nissanu Sunny 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo2,2 % · 9 vozidel
  • Rakousko0,7 % · 3 vozidla
  • Itálie0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,8 % · 389 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj12,2 % · 175 prohlídek
  • Ústecký kraj11,1 % · 159 prohlídek
  • Středočeský kraj10,1 % · 144 prohlídek
  • ostatní66,6 % · 953 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza25,0 % · 129 vozidel
  • Červená základní15,5 % · 80 vozidel
  • Zelená metalíza11,2 % · 58 vozidel
  • Bílá10,4 % · 54 vozidel
  • Modrozel metalíza10,1 % · 52 vozidel
  • ostatní27,9 % · 144 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
38,1 %
evidováno u 207 vozů
Tažné zařízení
29,1 %
evidováno u 158 vozů
Airbag
10,1 %
evidováno u 55 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 57,1 %EURO 2 · 42,9 %

Majitelé a osud v registru

Z 543 vozů Nissanu Sunny 1995 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
9,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
9,6 %
vyvezeno 2,2 % · zaniklo 84,5 %

Jiné ročníky Nissanu Sunny

Proklepněte konkrétní Nissan Sunny 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.