Kia Stonic 2020

Evidováno
201
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
34 071 km
Dovezeno (6 ks)
3 %

Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 688 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 271 698 Kčmedián 290 760 Kčdo 323 689 Kč

Pro Kii Stonic ročníku 2020 eviduje registr 201 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 192 vozů (95,5 %), dovoz tvoří 3,0 % ročníku (6 vozů).

Ročník 202098,3 %
Model celkem98,5 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Stonicu 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 0,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,5 %20 000 až 40 000 km
6 let98,3 %30 000 až 70 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 73 kW (44,3 %), 1.2 Benzín 62 kW (34,3 %), 1.0 Benzín 88 kW (12,9 %).

Barevně převládá bílá (28,9 %), druhá nejčastější je červená (27,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 688 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 98,2 %. Model jako celek dosahuje 98,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 98,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 59,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 34 071 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 18 947 až 53 283 km. To odpovídá asi 5 679 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (40,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (3,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
15×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
3
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
9×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
5
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
6
Vozidlo je vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Identifikace vozidla · kód 0.3.3
3×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
3×
8
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.2.4
2×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 098 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 73 kW8998,1 %281 329 Kč
1.2 Benzín 62 kW6998,2 %281 184 Kč

Cenový odhad

271 698
od Kč
290 760
medián Kč
323 689
do Kč

Při nájezdu kolem 50 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km311 000 Kč
50 000 km291 000 Kč
75 000 km268 000 Kč
100 000 km254 000 Kč
125 000 km240 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Stonicu ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 290 760 Kč (při mediánovém nájezdu 49 776 km). Běžné rozpětí je od 271 698 do 323 689 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 346 846 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 251 860 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 311 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 240 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Stonicu 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko33,3 % · 2 vozidla
  • Německo33,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko33,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha35,0 % · 241 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj26,6 % · 183 prohlídek
  • Středočeský kraj25,4 % · 175 prohlídek
  • ostatní12,9 % · 89 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá28,9 % · 58 vozidel
  • Červená27,9 % · 56 vozidel
  • Modrá15,4 % · 31 vozidel
  • Šedá13,4 % · 27 vozidel
  • Žlutá10,0 % · 20 vozidel
  • ostatní4,5 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
14,8 %
evidováno u 132 vozů
ABS
10,2 %
evidováno u 91 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 49,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 891 vozů Kie Stonicu 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
64,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
74,7 %
vyvezeno 25,0 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Kie Stonicu

Proklepněte konkrétní Kii Stonic 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.