Jeep Grand Cherokee 2009
Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 1 124 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 2009 Jeepu Grand Cherokee má v českých registrech 101 vozů. V provozu zůstává 87 vozů (86,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 50 vozů (49,5 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 160 kW (100,0 %).
Nejčastější barva je černá (45,5 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 124 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 93,5 %. Model jako celek dosahuje 92,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 175 275 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 126 993 až 230 257 km. To odpovídá asi 10 310 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (38,7 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (49,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 463 | 31,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 324 | 21,7 % |
| Brzdové zařízení | 272 | 18,2 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 154 | 10,3 % |
| Řízení | 123 | 8,2 % |
| Výhledy | 89 | 6,0 % |
| Identifikace vozidla | 68 | 4,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2009
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 3.0 Nafta 160 kW | 101 | 93,7 % | 91 998 Kč |
Z registru vozidel
Složení Jeepu Grand Cherokee 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo50,0 % · 25 vozidel
- Itálie40,0 % · 20 vozidel
- Belgie2,0 % · 1 vozidlo
- Rumunsko2,0 % · 1 vozidlo
- Sanmarinská republika2,0 % · 1 vozidlo
- ostatní země4,0 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha20,3 % · 228 prohlídek
- Středočeský kraj19,9 % · 224 prohlídek
- Moravskoslezský kraj12,2 % · 137 prohlídek
- ostatní47,6 % · 535 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá45,5 % · 46 vozidel
- Šedá17,8 % · 18 vozidel
- Šedá metalíza12,9 % · 13 vozidel
- Černá metalíza11,9 % · 12 vozidel
- Modrá7,9 % · 8 vozidel
- ostatní4,0 % · 4 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 49,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Jeep Grand Cherokee 2009
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.