Ford Maverick 2005
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 7,5 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 492 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 2005 eviduje registr Fordu Mavericku 50 vozů. V provozu jich zůstává 34 vozů (68,0 %); ze zahraničí dovezeno 34 vozů (68,0 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Benzín 110 kW (64,0 %), 3.0 Benzín+LPG 149 kW (14,0 %), 2.3 Benzín+LPG 110 kW (12,0 %).
Nejčastější barva je černá (32,0 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 492 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 91,6 %. Model jako celek dosahuje 90,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1997 (90,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 169 153 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 140 321 až 204 871 km. To odpovídá asi 8 055 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,5 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (68,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 583 | 39,8 % |
| Brzdové zařízení | 321 | 21,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 254 | 17,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 156 | 10,6 % |
| Řízení | 93 | 6,3 % |
| Výhledy | 58 | 4,0 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fordu Mavericku 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo70,6 % · 24 vozidel
- Rakousko11,8 % · 4 vozidla
- Švýcarsko8,8 % · 3 vozidla
- Dánsko2,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena5,9 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj27,2 % · 134 prohlídek
- Hlavní město Praha19,7 % · 97 prohlídek
- Jihomoravský kraj17,1 % · 84 prohlídek
- ostatní36,0 % · 177 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá32,0 % · 16 vozidel
- Šedá28,0 % · 14 vozidel
- Stříbrná metalíza12,0 % · 6 vozidel
- Červená8,0 % · 4 vozidla
- Modrá6,0 % · 3 vozidla
- ostatní14,0 % · 7 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 40,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Ford Maverick 2005
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.