Fiat Cinquecento 1993

Evidováno
535
Způsobilost na STK
93,3 %
Ø nájezd (medián)
115 031 km
Dovezeno (372 ks)
70 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 1 677 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1993 eviduje registr Fiatu Cinquecento 535 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 47 vozů (8,8 %); ze zahraničí dovezeno 372 vozů (69,5 %).

Ročník 199393,3 %
Model celkem92,3 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Cinquecento 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let88,6 % -
18 let85,1 % -
20 let90,8 % -
22 let91,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.9 Benzín (61,9 %), 0.9 Benzín 29 kW (33,8 %), 0.7 Benzín (3,6 %).

Barevně převládá červená-základní (19,8 %), druhá nejčastější je černá (15,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 677 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 93,3 %. Model jako celek dosahuje 92,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 115 031 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 91 346 až 135 731 km. To odpovídá asi 3 486 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,7 %), pak následují Ústecký kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (69,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku91042,5 %
Brzdové zařízení55325,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav26312,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24011,2 %
Řízení1105,1 %
Výhledy663,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
348×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
190×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
176×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
129×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
119×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
114×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
79×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
79×

Motorizace ročníku 1993

MotorPočetSTK~cena
0.9 Benzín 29 kW18192,1 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Cinquecento 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo9,1 % · 34 vozidel
  • Rakousko1,9 % · 7 vozidel
  • Itálie0,3 % · 1 vozidlo
  • Polsko0,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena88,4 % · 329 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj8,6 % · 145 prohlídek
  • Ústecký kraj8,6 % · 145 prohlídek
  • Královéhradecký kraj7,6 % · 128 prohlídek
  • ostatní75,1 % · 1 259 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní19,8 % · 106 vozidel
  • Černá15,0 % · 80 vozidel
  • Bílá12,3 % · 66 vozidel
  • Modrá metalíza6,9 % · 37 vozidel
  • Zelená metalíza6,7 % · 36 vozidel
  • ostatní39,3 % · 210 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
39,2 %
evidováno u 208 vozů
Tažné zařízení
7,7 %
evidováno u 41 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 50,0 %EURO 1 · 50,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 530 vozů Fiatu Cinquecento 1993 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
3,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
9,1 %
vyvezeno 0,4 % · zaniklo 85,7 %

Jiné ročníky Fiatu Cinquecento

Proklepněte konkrétní Fiat Cinquecento 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.