Chevrolet Orlando 2013

1.8 Benzín 104 kW

Kód motoru: F18D4

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
104 kW
Výkon (141 k)
~1 800 cm³
Objem
7,1 l/100 km
Ø spotřeba
168 g/km
Ø CO₂
185 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 645 kg· rozvor 2 760 mm· délka 4 652 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
99
V provozu
96
Způsobilost na STK
96,6 %
STK kontrol
753

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 753 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 133 238 Kčmedián 139 000 Kčdo 158 475 Kč

1.8 Benzín 104 kW je první nejpočetnější motorizace u Chevroletu Orlanda ročníku 2013. V registrech je evidováno 99 vozů (48,5 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem F18D4.

Tato motorizace96,6 %
Ročník celkem95,0 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem93,2 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,4 %
100-200 000 km95,9 %
200-300 000 km94,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,6 % (753 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 95,0 %).

Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.8 Benzín 104 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Nesprávná hodnota lambdaObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3B1,74×
Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1B1,68×
Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2B1,46×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Uvolněné uchycení registrační značkykód 0.1.2.110 let44
Poškozené písmo registrační značkykód 0.1.3.110 let246
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.111 let606
Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.312 let52
Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.112 let55
Zobrazit všech 11 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.212 let67
Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíkód 6.1.3.5.112 let133
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.112 let675
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.112 let163
Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.112 let137
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.113 let93

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,8 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P01388×P01418×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Chevroletu Orlanda 2013

Cenový odhad

133 238
od Kč
139 000
medián Kč
158 475
do Kč

Při nájezdu kolem 160 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km224 000 Kč
100 000 km165 000 Kč
150 000 km141 000 Kč
200 000 km121 000 Kč
250 000 km104 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.8 Benzín 104 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 139 000 Kč (při typickém nájezdu 159 700 km). Běžné rozmezí je 133 238–158 475 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2013 (130 000 Kč) je tato motorizace o 7 % výše.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 224 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 104 000 Kč.

Doporučení

V ročníku 2013 je to datově bezpečnější varianta.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Chevroletu Orlanda

Proklepněte konkrétní Chevrolet Orlando 2013 1.8 Benzín 104 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.